کد خبر: ۸۶۲۱۱۵
تاریخ انتشار : ۲۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۴

کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و النصر

علیرضا یزدانی معتقد است مشکلی در قضاوت دیدار پرسپولیس و النصر وجود نداشت.
کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و النصر
آفتاب‌‌نیوز :

علیرضا یزدانی، کارشناس داوری درباره داوری دیدار پرسپولیس ایران و النصر عربستان که با برتری ۲ بر صفر نماینده عربستان همراه شد، عنوان کرد: گروه داوری به رهبری داوری ازبکستانی با دوندگی و حضور به موقع در صحنه‌ها سعی کرد نمایش کم اشتباهی داشته باشد و قضاوت او خوب بود، اما به دلیل نبود تنبیهات یکنواخت در خصوص دو تیم، مشکلاتی داشت و در اخطار دادن خوب عمل نکرد. در بقیه موارد خوب بود و توجه ویژه‌ای به سلامتی بازیکنان داشت.

او درباره صحنه‌های حساس این دیدار بیان کرد: در دقیقه ۳۶ کمک داور اول گل النصر را آفساید اعلام کرد که این تصمیم درست بود، زیرا که رونالدو در موقعیت آفساید قرار داشت و روی گل تاثیر مستقیم داشت. در دقیقه ۱+۴۵ کنعانی‌زادگان خطایی روی رونالدو انجام نداد و تصمیم به ادامه بازی درست بود. مدافع پرسپولیس نیرویی به رونالدو وارد کرد، اما مهاجم حریف بزرگنمایی کرد.

یزدانی در ادامه عنوان کرد: در دقیقه ۵۱، اخطار دوم به سرلک داده شد که درست بود، زیرا خطای او با بی‌ملاحظگی بود. تصمیم داور برابر با مقررات قانون بود، زیرا سرلک پایش را روی پای رونالدو گذاشت. در دقیقه ۸۸ نیز مدافع النصر روی مهاجم پرسپولیس خطا کرد و می‌توانست پنالتی باشد، اما قبل از آن مهاجم پرسپولیس در وضعیت آفساید قرار داشت و تصمیمی که تیم داوری در این صحنه گرفت، کاملا درست بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین