کد خبر: ۸۶۲۵۷۴
تاریخ انتشار : ۰۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۱

وزیر رفاه خبرداد: رشد اقتصادی ۶.۲ درصدی بعد از ۲ دهه

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه دانش‌آموزان آینده‌سازان این مملکت هستند، گفت: گرچه دانش‌آموزان مراکز آموزش و پرورش استثنایی با کاستی‌هایی مواجه‌اند، اما همواره نقاط قوتی در وجود آنها قرار دارد که اگر این بذرهای غنی با سرپنجه معلمان شکوفا شود می‌تواند شخصیتهای برجسته و دانشمندان صاحب‌نامی باشند.
وزیر رفاه خبرداد: رشد اقتصادی ۶.۲ درصدی بعد از ۲ دهه
آفتاب‌‌نیوز :

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، سید صولت مرتضوی از مدرسه استثنایی پسران ساریخانی  بازدید کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم با بیان اینکه مهر بیانگر مهربانی و محبت آحاد مختلف جامعه است،گفت: مهر بستر شکوفایی و تعالی را برای جامعه ایرانی و جوامع بشری فراهم می‌کند. مهر آغازی برای انجام کارهای بزرگ است و لذا سال تحصیلی را از مهر شروع کردند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه ضمن اشاره به تقارن ماه مهر با آغاز هفته دفاع مقدس، یاد همه شهدا را گرامیداشت و از همه رزمندگان دفاع مقدس سپاسگزاری کرد.

مرتضوی با بیان اینکه دانش‌آموزان آینده‌سازان این مملکت هستند، تصریح کرد: گرچه دانش‌آموزان مراکز آموزش و پرورش استثنایی با کاستی‌هایی مواجه‌اند، اما همواره نقاط قوتی در وجود آنها قرار دارد که اگر این بذرهای غنی با سرپنجه معلمان شکوفا شود می‌تواند شخصیتهای برجسته و دانشمندان صاحب‌نامی باشند.

وی در ادامه خطاب به جامعه فرهنگی گفت: در آموزه‌های دینی ما نقش وافری برای معلم و کار معلم دیده شده است. رسالت معلم، رسالت بزرگی است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ارزش کار معلم بالاست، خاطرنشان کرد: کار معلمی کار بزرگی است و امیدوارم سال تحصیلی ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ سال موفقیتها باشد. سفر پر خیر و برکت رییس‌جمهوری به نیویورک و افتخارآفرینی ایشان در مجمع عمومی سازمان ملل همزمان با آغاز مهر و هفته دفاع مقدس موید آن است.

وی ادامه داد: رشد اقتصادی ۶.۲ درصدی بعد از دو دهه، از برکات کار این دولت است.

مرتضوی در ادامه به استقلال ایران، توسعه مراودات سیاسی ایران و افزایش درآمد و افزایش درآمدهای مالیاتی اشاره کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین