کد خبر: ۸۶۲۷۷۲
تاریخ انتشار : ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۰

تا آخر هفته برای این برنامه‌ها به تئاترشهر و برج آزادی بروید

مجموعه فرهنگی هنری «برج آزادی» و مجموعه «تئاترشهر» میزبان چند نشست تخصصی، نمایش ویژه بانوان و نمایش‌های رادیویی شرکت‌کننده در بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی خواهند بود.
تا آخر هفته برای این برنامه‌ها به تئاترشهر و برج آزادی بروید
آفتاب‌‌نیوز :

به نقل از روابط عمومی اداره کل هنر‌های نمایشی، نمایش ویژه بانوان، چند نشست فرهنگی تخصصی و تعدادی از نمایش‌های شرکت کننده در بخش رادیو تئاتر بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی و سنتی، طی روز‌های سوم تا هفتم مهرماه در مجموعه فرهنگی هنری «برج آزادی» و مجموعه «تئاتر شهر» تهران پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرند.

بر اساس برنامه‌ریزی‌هایی که توسط ستاد برگزاری بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی نمایش‌های آیینی سنتی با همکاری این دو مجموعه صورت گرفته، ساعت ۱۸:۳۰ تا ۲۱ روز‌های دوشنبه سوم و چهارم مهرماه نشست فرهنگی «ترنا بازی – نقالی، زره‌پوشی» در فضای قهوه‌خانه‌ای در «برج آزادی» برگزار می‌شود. 

ساعت ۱۶ تا ۱۸ روز‌های پنجم و ششم مهرماه نیز نمایش ویژه بانوان «خاتون» به کارگردانی اکرم خاتون قزوینی و نشست فرهنگی «ترنا بازی – نقالی» میزبان مخاطبان در مجموعه فرهنگی هنری آزادی خواهند بود. این در حالی است که ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب روز‌های سوم تا هفتم مهرماه نیز نمایشگاه «مشاغل و حرفه‌های مرتبط با نمایش‌های آیینی سنتی» در همین مجموعه میزبان علاقمندان خواهد بود. 

در مجموعه «تئاترشهر» هم ساعت ۱۴ روز‌های دوشنبه سوم، چهارشنبه پنجم و پنجشنبه ششم مهرماه به ترتیب نمایش‌های رادیویی «دسیسه» به نویسندگی آرزو شهنواز و کارگردانی رضا داداشی از قزوین، «افسانه مارها» به نویسندگی و کارگردانی علی حسین قلی‌زاده از تبریز و «بی جی ام تاو» به نویسندگی ناصر کریمی و کارگردانی محمد رادمهر از اصفهان پیش روی علاقمندان قرار می‌گیرد. 

نمایش‌های رادیویی «قهوه قجری» به نویسندگی آتیلا پسیانی و کارگردانی ایمان سلیح از تهران، «علیمردان خان» به نویسندگی و کارگردانی شیرین سپهراد، «برفچال» به نویسندگی راضیه مومیوند و کارگردانی ماکان رضایی از تهران هم به ترتیب در ساعت ۱۶ روز‌های دوشنبه سوم، سه‌شنبه چهارم و چهارشنبه پنجم مهرماه میزبان مخاطبان در مجموعه تئاتر شهر خواهند بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین