کد خبر: ۸۶۲۷۹۲
تاریخ انتشار : ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۶

بازگشت سروش رفیعی به ترکیب اصلی پرسپولیس

با غیبت میلاد سرلک شاهد بازگشت سروش رفیعی به ترکیب اصلی پرسپولیس خواهیم بود.
بازگشت سروش رفیعی به ترکیب اصلی پرسپولیس
آفتاب‌‌نیوز :

سروش رفیعی هافبک خلاق پرسپولیس که در بازی با النصر روی نیمکت نشست و در دقیقه ۸۸ برای دو دقیقه حضور در زمین به میدان فراخوانده شد کاندیدای اول حضور در ترکیب اصلی پرسپولیس براثی بازی با الدحیل است.

در غیاب میلاد سرلک به دلیل مصدومیت و حضور یاسین سلمانی به همراه ملی پوشان امید در هانگژو، سروش رفیعی از شانس بیشتری برای قرار گرفتن در میانه میدان به همراه مسعود ریگی است.

اگرچه سینا اسدبیگی دیگر هافبک دفاعی پرسپولیس نیز می‌تواند در این پست بازی کند، اما سابقه و تجربه بالای رفیعی در بازی‌های بین المللی و آمادگی قابل توجه او در همان چند دقیقه‌ای که مقابل النصر بازی کرد از سوی دیگر باعث می‌شود تا شانس او بیشتر شود. رفیعی در همان چند دقیقه‌ای که فرصت پیدا کرد مقابل النصر بازی کرد نظم خوبی به خطز مانی پرسپولیس بخشید و توانست وضعیت آشفته میانه میدان را تا حدودی سروسامان ببخشد.

حال باید منتظر بود و دید درنهایت تصمیم یحییگل محمدی برای جانشینی میلادا سرلک چه کشی خواهد بود. سینا اسدبیگی، یاسین سلمانی یا سروش رفیعی. البته شاید با نظر یحیی نفراتی، چون وحدت هنانوف و گئورگی گولسیانی نیز برای حضور در این بازی شانس داشته باشند.

منبع : طرفداری

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین