کد خبر: ۸۶۲۷۹۴
تاریخ انتشار : ۰۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۱

نیمی از آمریکایی‌ها معتقدند زندگی قبل از بایدن بهتر بود

براساس نتایج یک نظرسنجی تقریبا نیمی از مردم ایالات متحده معتقدند که رفاه مالی آنها از زمان روی کار آمدن جو بایدن، رئیس جمهور فعلی در سال ۲۰۲۱، بدتر شده است.
نیمی از آمریکایی‌ها معتقدند زندگی قبل از بایدن بهتر بود
آفتاب‌‌نیوز :

نظرسنجی مشترک ای بی سی نیوز و واشنگتن پست در روز یکشنبه نشان داد ۴۴ درصد از پاسخ دهندگان بر این باورند که رفاه مادی آنها از زمان روی کار آمدن دولت بایدن کاهش یافته است، که بیشتر از هر رئیس جمهور دیگر ایالات متحده از زمانی که این دو رسانه این نظرسنجی ها را در سال ۱۹۸۶ راه اندازی کردند، است.

براساس این نظرسنجی، تنها ۳۷ درصد از آمریکایی‌ها عملکرد بایدن به عنوان رئیس‌جمهور ایالات متحده را تایید می کنند، در حالی که ۵۶ درصد آن را تایید نمی کنند.

سیاست های اقتصادی او تنها با ۳۰ درصد و سیاست‌های مهاجرت با ۲۳ درصد تایید شده است.

تقریباً سه چهارم (۷۴ درصد) بر این باورند که بایدن ۸۰ ساله برای بار دیگر برای کاندیداتوری خیلی پیر است که ۶ درصد بیشتر از ماه مه است. رسانه‌ها همچنین می‌گویند که در صورتی که تعطیلی مجدد دولت تا پایان سال مالی در ۳۱ سپتامبر اتفاق بیفتد، ۴۰ درصد آمریکایی‌ها شخصاً بایدن و اعضای حزب دموکرات ایالات متحده در کنگره را مقصر می‌دانند.

در بحبوحه کاهش محبوبیت بایدن، اقدامات دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا به عنوان رئیس‌جمهور سابق توسط ۴۸ درصد از جمعیت موثر تلقی می‌شود که ۱۰ درصد بیشتر از زمان استعفای وی در سال ۲۰۲۱ است.

علاوه بر این، ۶۲ درصد از رای دهندگان دموکرات و متمایل به دموکرات فکر می‌کنند که حزب باید «کسی غیر از بایدن» را برای نامزدی در انتخابات ۲۰۲۴ معرفی کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین