کد خبر: ۸۶۲۹۷۲
تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۸

ماجرای فیلم جاده سازی روستای «رودریش» با بیل و کلنگ چه بود؟

در پی انتشار فیلمی مبنی جاده سازی مردم روستای «رودریش» با بیل و کلنگ در فضای مجازی، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان کهگیلویه به این فیلم واکنش نشان داد.
ماجرای فیلم جاده سازی روستای «رودریش» با بیل و کلنگ چه بود؟
آفتاب‌‌نیوز :

«علی دیانتی»، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کهگیلویه در گفتگو با خبرنگار ایسنا گفت: این جاده‌ای که فیلم آن در فضای مجازی منتشر شده، فرعی و کوهستانی منتهی به جاده "شاه غالب" در حوزه شهرستان مارگون است که البته بازگشایی شده است.

وی افزود: جاده کوهستانی این مشکلات را دارد، جاده اصلی از «تنگ آسیاب به آجم» است که در حال حاضر پیمانکار در حال کار و فعالیت بر روی است.

دیانتی اظهارکرد: این نقطه‌ای که مردم با بیل و کلنگ در حال بازگشایی آن هستند، یک مرحله بازگشایی شده، اما مقداری ریزش داشت البته جاده کناری برای عبور و مرور وجود دارد و جاده هم اکنون مشکلی برای تردد ندارد.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کهگیلویه خاطرنشان کرد: محل عبور و مرور اصلی مردم این منطقه از "تنگ آسیاب به آجم و رودریش" است.

دیانتی تصریح کرد: در حال حاضر اعتبارات کافی برای ساخت راه نداریم و همین میزان اعتباری هم که داریم برای بازگشایی راه‌هاست.

وی ادامه داد: برای ساخت این جاده صعب العبور و برفگیر و رفع مشکلات آن به صورت اساسی حدود ۴۰ یا ۵۰ میلیارد تومان نیاز است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین