کد خبر: ۸۶۳۲۱۶
تاریخ انتشار : ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۲

پشت پرده لج کردن بیرانوند با باشگاه پرسپولیس

علیرضا بیرانوند مدعی شد موقع فسخ قراردادش با پرسپولیس با این باشگاه لج کرده است.
پشت پرده لج کردن بیرانوند با باشگاه پرسپولیس
آفتاب‌‌نیوز :

تابستان امسال و نقل و انتقالات فوتبال ایران به شدت تحت تاثیر فسخ قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس و مذاکره این بازیکن با استقلال بود. علیرضا دوشنبه شب در برنامه فوتبال برتر در مورد فسخ قراردادش با پرسپولیس مدعی شد که لجبازی کرده و به خاطر بعضی رفتارها از سوی مدیران پرسپولیس، قراردادش را با این باشگاه فسخ کرده است. اما کدام رفتارها باعث ناراحتی بیرانوند شده بود؟

ماجرا از این قرار است که وقتی بیرانوند به همراه تیم ملی در تورنمنت کافا حضور داشت،وکیل او برای جلسه با مدیران باشگاه پرسپولیس به ساختمان این باشگاه رفت. در این جلسه که خیلی هم دوستانه برگزار نشد،دو طرف نتوانستند مشکلات را حل کنند و یکسری صحبت‌ها مطرح شد که اصلا به مذاق بیرانوند و وکیلش خوش نیامد.

از طرف یکی از مدیران پرسپولیس جمله‌ای گفته شد که باعث شد بیرانوند به اوچ عصبانیت برسد. این مدیر به وکیل بیرانوند گفته بود که کاش علیرضا را جذب نمی‌کردیم و به جای یک گلر دیگر (یکی از گلرهای فعلی تیم ملی) را به خدمت می‌گرفتیم.

جمله‌ای که بلافاصله به گوش بیرانوند رسید و باعث شد تا او به شدت ناراحت و عصبانی شود. بعد از آن علیرضا تصمیم گرفت قراردادش را با پرسپولیس فسخ کند؛هرچند دوباره قرارداد جدیدی با این باشگاه امضا کرد و در نهایت ماندنی شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین