کد خبر: ۸۶۳۲۹۲
تاریخ انتشار : ۰۵ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۵

این ۳ ساختمان از لیست پرخطر‌ها خارج شدند

دادستان تهران گفت: سه ملک ناایمن پرتردد در منطقه ۱۵ تهران، با پیگیری‌های این دادستانی، ایمنی سازی و از فهرست املاک بسیار پرخطر خارج شد.
این ۳ ساختمان از لیست پرخطر‌ها خارج شدند
آفتاب‌‌نیوز :

علی صالحی ضمن تشریح اقدامات دادستانی تهران در پیگیری وضعیت ساختمان‌های ناایمن پایتخت، گفت: در نتیجه پیگیری‌های مستمر این دادستانی در راستای حفظ حقوق عامه و پیشگیری از حوادث ناگوار، املاک برج سفید افسریه و بازار مواد شیمیایی کیمیا واقع در منطقه ۱۵ تهران، از فهرست ۱۲۹ ملک پرخطر شهر تهران، خارج شده است.

دادستان تهران افزود: اقدامات انجام شده در خصوص ایمن سازی ساختمان «بنکداری خوانساری» در آخرین جلسه‌ای که در مرداد ماه سال جاری با حضور مالک و سازمان آتش نشانی برگزار شد؛ تأیید و مقرر شد این ساختمان در صورت نصب سیستم اعلام حریق از فهرست ساختمان‌های پرخطر خارج شود.

صالحی با تأکید بر نظارت مستمر دادستانی بر ایمنی سازی ساختمان‌های پرخطر پایتخت و برگزاری جلسات متعدد با دستگاه‌های متولی و مالکان اظهار داشت: یکی از اماکن پرخطر منطقه ۱۵، انبار چای است که علیرغم پیگیری‌های متعدد، تاکنون اقدام مؤثری در راستای ایمنی سازی انجام نداده و به دستور دادستانی پلمب شده است.

دادستان تهران همچنین ضمن تشریح اقدامات انجام شده در خصوص ایمنی سازی اماکن مسکونی منطقه ۱۵، اعلام کرد: در مجتمع مسکونی امام رضا (ع)، اقدامات اصلاحی مؤثری صورت گرفته است و برای فاز‌های یک تا چهار شهرک شهید بروجردی، تأییدیه استحکام بنا صادر شده و سایر ایمن‌سازی‌های لازم، طبق دستورالعمل سازمان آتش‌نشانی در دست اقدام است.

صالحی تأکید کرد: دادستانی تهران در راستای حفظ حقوق عامه پیگیری وضعیت ساختمان‌های ناایمن پایتخت را در همه مناطق، در دستور کار خود قرار داده است و نظارت مستمر بر روند ایمنی سازی اماکن پر خطر تا حصول نتیجه نهایی ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین