کد خبر: ۸۶۳۳۱
تاریخ انتشار : ۱۷ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۳:۱۳
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: اطلاعات و تصاویر جدیدی از متهمین شبكه‌های سازمان‌یافته ضد‌‌دینی و ضد‌فرهنگی كه به تازگی از سوی نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران متلاشی شده‌اند منتشر شد.

به گزارش آفتاب، نیروهای اطلاعاتی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در یك سلسله عملیات پیچیده فنی ـ اطلاعاتی، تعدادی از شبكه‌های سازمان‌یافته ضد دینی، ضد فرهنگی و ضد ارزش‌های انقلاب اسلامی را منهدم كردند. 

بر اساس مستندات به دست آمده و اعترافات صریح عوامل اصلی شبكه‌ها كه مورد حمایت سرویس‌های امنیتی كشور‌های بیگانه قرار داشته‌اند، این افراد با طراحی و تشكیل شبكه‌های پیچیده و به قصد پیشبرد اهداف دشمن در قسمتی از پروژه براندازی نرم، اقدام به راه‌اندازی تعدادی سایت ضد دینی، مستهجن و ضد انقلابی كرده و با ترفندهایی افراد فعال در این عرصه را شناسایی و با برقراری ارتباط به پشتیبانی فنی و مالی، خط دهی و هدایت آنان می‌پرداخته‌اند.
در این رابطه مركز بررسی جرائم سازمان یافته مشخصات و تصاویر جدیدی از متهمان و مدیران این شبكه‌ها را به شرح ذیل منتشر كرد.

1- متهم سعید.م با نام مستعار سیاوش حسین‌خانی:

مدیر شبكه بزرگترین سایت های مستهجن، ضددین و ضد امنیت فارسی‌زبان به نام ایران سكس و با آدرس اصلی www.avizoon.comو حامی فنی و مالی سایت xpersia.com و biaclip.net و shahvatsara.com می باشد. نامبرده با حمایت فنی و مالی شركت آمریكایی ... اقدام به راه‌اندازی سایت مذكور از سال 82 از كشور كانادا نموده است. 

سایت مورد نظر با 3 بخش صفحات اصلی، تالارهای گفتگو و آپلود سنتر اختصاصی اقدام به ارائه محتوای مستهجن فارسی‌زبان در سطح بسیار وسیع كرده است. 

سایت های مورد نظر اقدام به ترویج انواع بی‌بندوباری‌های اخلاقی با هدف قبح‌زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست كردن بنیان‌های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده به جهت پیشبرد اهداف دشمن در عرصة ناتوی فرهنگی نموده است.

سیاوش حسین‌خانی اقدام به طراحی و اجرای سناریوی جذب و گزینش مدیر برای اداره این سایت نموده و از این طریق تعداد 20 مدیر اصلی با شرایط خاص را برای این سایت انتخاب و اقدام به مدیریت و توسعه محتوایی سایت‌های خود نموده است.لازم به ذكر است كه شناسایی و گزینش مدیران این سایت ها با دقت و رعایت تمام ملاحظات امنیتی از سوی وی صورت گرفته است. 

نامبرده همچنین اقدام به ثبت دامین‌های مختلف برای عبور از فیلترینگ كرده و طرح جنگ با فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران را در سایت‌های خود به اجرا درآورده است. 

شبكه طراحی شده توسط متهم سعید.م با نام مستعار سیاوش حسین خانی با ایجاد ارتباطات خاص با شركت آمریكایی ... كه در امر ارائه خدمات هاست و دومین بسیار فعال بوده و به اكثر سایت های مستهجن، ضد دینی و ضد انقلابی فارسی زبان سرویس ارائه می نماید و خدمات قابل توجهی را از این شركت دریافت نموده است كه دارای پیشرفت قابل توجهی بوده است. 

این شبكه با شناسایی، جذب و گزینش تعداد 20 مدیر اصلی و تعدادی مدیر میانی اقدام به گسترش فعالیت های خود در ترغیب كاربران ایرانی به تولید محتوای مستهجن فارسی زبان داشته و علاوه بر ارائه محتوای ضد اخلاقی محلی برای ارائه مطالب ضد دینی، توهین به اعتقادات اسلامی، اقدام بر علیه امنیت ملی از طریق فعالیت تبلیغی، راه اندازی جنبش های تحریم انتخابات، ارائه كتب ضاله و ضد دینی، پوشش اخبار ضد انقلاب،ترویج انواع بی بند و باری های اخلاقی با هدف قبح زدایی از مسائل ضد اخلاقی و فروپاشی بنیان های اجتماعی از این طریق، عادی جلوه دادن روابط نامشروع، استحاله افكار كاربران ایرانی در خصوص اعتقادات اسلامی و ارائه خوراك فكری در پوشش مطالب مستهجن و ضد دینی و ... نموده است. 

شبكه مورد نظر با جذب بیش از 300000 كاربر ثبت نام شده و تعداد بسیار زیادی كاربر ثبت نام نشده فعالیت می نموده است.
این شبكه با راه اندازی آپلود سنتر اختصاصی با ایجاد فضای مخصوص كاربران محتوی بیش از 15 گیگابایت تصاویر مستهجن و ضد دینی می باشد.این تصاویر به طرز بسیار ماهرانه ای در كنار هم قرار دارند به صورتیكه در میان تصاویر مستهجن و ضد اخلاقی تصاویر ضد دینی و توهین به معصومین و تصاویر اهانت به بزرگداشت مقام آن ها قرار دارند. 

همچنین اعضاء فعال این سایت اقدام به تهیه كلیپ های مستهجن با هدف ترویج بی بند و باری های اخلاقی و پرداخت پول به تولید كنندگان این كلیپ ها در سطح كشور و انتشار آنها در سطح بسیار وسیع نموده اند.این كلیپ ها تا كنون حدود 3500000 بار دانلود شده اند. 

سایت اصلی این شبكه (avizoon.com) روزانه به طور متوسط 25000 نفر بازدید داشته است.(این آمار با توجه به فیلتر بودن این سایت در داخل كشور می باشد.)
لازم به ذكر است كه سرشبكه اصلی این شبكه (سیاوش حسین خانی) دارای ارتباطاتی با برخی سازمان های خارجی داشته است كه این موضوع در حال پیگیری می‌باشد. 

قابل ذكر است كه مدیران اصلی سایت ها اقدام به تهیه و انتشار مطالب مستهجن و ضد دین در سطح گسترده می نمودند.

2ـ عبدالمطلب ق. با نامهای مستعار عرفان و روزبه: 

سن: 24 سال محل تولد: چابهار وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجو در كشور هند ساكن: پونا هند 

نامبرده مدیر سایت مستهجن، ضددین و ضدامنیت ایكس پرشیا می‌باشد و ضمن تشكیل شبكه‌ای از مدیران اصلی و مدیران میانی اقدام به ایجاد محلی جهت طرح مباحث ضداخلاقی و ضددینی و تبلیغ علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است.

3ـ لیلا ج. با نام مستعارلیلی‌نازه (lilinaze): 

سن: 30 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: متأهل ساكن: آمریكا 

وی فعالترین مدیر سایت مستهجن و ضد دینی آویزون با بیش از 40 هزار پست با محتوای مستهجن و ضد دین می‌باشد. نامبرده نقش مهمی در انتخاب و گزینش مدیر برای بخشهای مختلف سایت داشته و تنها كسی است كه بصورت حقیقی با سیاوش حسین‌خانی مسئول اصلی سایت آویزون ارتباط داشته است.

4ـ روح‌الله ل. با نام مستعار ساناز 2 (sanaz2): 

سن: 30 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجو ساكن: تهران 

نامبرده مدیر سایت مستهجن بیا كلیپ (biaclip.net) بوده كه اقدام به ارائه و پخش كلیپهای مستهجن ایرانی در این سایت نموده است. وی ضمن مدیریت سایت فوق‌الذكر در سمت مدیریت بخش داستانهای مستهجن و سكسولوژی سایت آویزون فعالیت داشته است. همچنین وی یكی از مدیران سایت شهوتسرا بوده است.

5ـ شهروز و. با نام مستعار شهروزخان: 

سن: 26 سال محل تولد: گرگان وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: 
دانشجوی حسابداری ساكن: گرگان 

نامبرده در سایتهای مستهجن و ضددین آویزون، بیا كلیپ و آیس بازی مدیر و یا از اعضای فعال بوده و در این سایتها تولید كننده و منتشر كننده كلیپهای مستهجن ایرانی با مضامین دوربین مخفی، همجنس‌بازی، دوجنسه‌ها و سكس كودكان و... بوده است. وی تنها در سایت آویزون 400 كلیپ مستهجن ایرانی منتشر كرده كه این كلیپها در حدود سه میلیون و دویست هزار بار دانلود شده است كه این مقدار خود بیانگر كمیت و كیفیت كار وی می‌باشد.

6ـ اصغر ر.ل.ع با نام مستعار امید (omid-hi):

سن: 39 سال محل تولد: شیراز وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: ابتدایی ساكن: شیراز 

وی از مدیران اصلی سایت ضددین، ضد نظام و مستهجن آویزون و ایكس پرشیا می‌باشد كه حدود 2000 تصویر با مضامین مستهجن در زمینه همجنس‌گرایی منتشر نموده است. از فعالیتهای دیگر وی نوشتن دهها مقاله پیرامون همجنس‌گرایی و موجه جلوه دادن این عمل می‌باشد. فعالیت اصلی وی ترویج همجنس‌گرایی در بین جوانان ایرانی بوده است.

7ـ مریم گ. با نام مستعار مریم (maryam jizjiz): 

سن: 27 سال محل تولد: یزد وضعیت تأهل: متأهل تحصیلات: دیپلم ساكن: یزد 

وی مدیر بخشهای همجنس‌گرایان زن و بخش طرفداران سكس خانوادگی و ضربدری و ادمین سایت ایران‌تكست بوده است كه ارتباطات واقعی با اعضا بخصوص مدیران سایتهای مستهجن از جمله سایت آویزون و ایكس‌پرشیا داشته است. از جمله فعالیتهای دیگر وی جذب هزاران مخاطب به سایتهای مستهجن از جمله آویزون می‌باشد.

8ـ محسن ر. ق. با نام مستعار لاله 23 (lale23): 

سن: 21 سال محل تولد: شیراز وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: سوم دبیرستان ساكن: شیراز 

وی از مدیران برجسته سایت ایكس پرشیا و آویزون بوده است كه با انتخاب نام دخترانه اعضای بسیاری را در این سایتها جذب نموده است. از جمله فعالیتهای وی ارائه فایلهای صوتی و مستهجن فارسی‌زبان در بخش پادكست سایت آویزون بوده است. یكی دیگر از فعالیتهای وی مدیریت بخش سكسولوژی سایت آویزون می‌باشد.

9ـ ماشاءالله ک. با نام مستعار داریوش اِلون (daryush_alone): 

سن: 31 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساكن: تهران 

وی از مدیران اصلی سایت ضددین و مستهجن آویزون بوده است كه دارای ارتباطات زیادی با مدیران و اعضای این سایت می‌باشد. فعالیتهای وی در بخش انجمنهای گفتگوی سایت آویزون بسیار چشمگیر بوده و در حدود 8000 هزار پست با محتوای مستهجن و ضددین در این سایت می‌باشد.

10ـ هادی ع. با نام مستعار مهدی همه‌كاره (hamekare):

سن: 25 سال محل تولد: مشهد وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجو ساكن: مشهد 

وی با ثبت حدود 12000 پست حاوی محتوای مستهجن و ضددین تنها در سایت آویزون از اعضای فعال این سایت بوده كه با رعایت تمام جهات امنیتی توسط اعضا و سایر مدیران ارتباطات تلفنی و حضوری بسیاری با این كاربران برقرار كرده است كه نشان از كیفیت كار نامبرده می‌باشد. نامبرده مبتكر ایجاد گروههای چند نفری در سایت آویزون بوده و محیطی جذاب برای فعالیت دیگر كاربران ایجاد می‌نموده است.

11ـ رضا ت. با نام مستعار كامران منفرد (kamran747): 

سن: 36 سال محل تولد: مشهد وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساكن: مشهد 

وی از مدیران سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن آویزون و ایكس‌پرشیا بوده است. نامبرده با ارسال حدود9000 پست با محتوای مستهجن و ضددین در سایت آویزون و صرف وقت بسیار موفق به مدیریت سایت و ارتباط با سایر مدیران و اعضا گردیده بود. همچنین وی با وجود رعایت جهات امنیتی توسط مدیران سایت آرشیو كاملی از تصاویر تمامی اعضای فعال این سایتها تهیه نموده بود.

12ـ اسماعیل م.ا. با نام مستعاراِما (ema): 

سن: 22 سال محل تولد: مشهد وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساكن: مشهد 

وی از مدیران اصلی سایت مستهجن و ضددین آویزون بوده است. نامبرده همچنین مدیر بخش داستانهای مستهجن ایرانی این سایت بوده كه در این بخش حدود 180 عنوان داستان مستهجن ارسال كرده است. از دیگر فعالیتهای وی دریافت داستانهای مستهجن ایرانی دیگر كاربران و ویرایش و انتشار آنها در سایت می‌‌باشد. این داستانها اغلب با مضامین ترویج رابطه نامشروع با محارم و ... كه بعضاً شامل داستانها بلند بالغ بر 100 صفحه بوده است.

13ـ هانیه ک. با نام مستعار ستاره (setareh): 

سن: 23 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجوی صنایع ساكن: تهران 

وی از مدیران برجسته سایت ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایكس‌پرشیا می‌‌باشد. بخشهایی كه وی در آنها مدیریت می‌كرده است شامل بخش داستانهای مستهجن، دوست‌یابی مستهجن و طنز مستهجن می‌باشد. از دیگر فعالیتهای وی ایجاد آدرسهای آئینه برای سایتهای مستهجن فارسی جهت عبور از فیلترینگ بوده است. همچنین نامبرده اقدام به ارسال مطالب آموزشی روابط مستهجن برای اعضای سایت ایكس پرشیا می‌نموده است.

14ـ امیر ح. با نام مستعار امین (amin23): 

سن: 36 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: متأهل تحصیلات: لیسانس ساكن: تهران 

نامبرده مدیر كل انجمنهای سایت ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایكس پرشیا بوده است. وی حدود 19000 پست حاوی محتوای مستهجن و ضددین با موضوعات سكسولوژی، اهانت به مسئولین نظام و... در سایت ایكس پرشیا ایجاد نموده است. نامبرده همچنین نقش مهمی در بروزرسانی سایت ایكس پرشیا داشته است.

15ـ محمد سعید ن.م. با نام مستعار سعید (rolsroys): 

سن: 47 سال محل تولد: شیراز وضعیت تأهل: متأهل تحصیلات: فوق‌دیپلم ساكن: شیراز 

نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایكس‌پرشیا و آویزون بوده است. وی با ارسال مجموعاً 27000 پست حاوی محتوای ضددین و مستهجن در سایتهای ایكس پرشیا و آویزون نقش بسیار زیادی در جذب و استمرار حضور كاربران در این سایتها داشته است و ارتباطات خوبی با سایر كاربران و مدیران سایتهای فوق داشته كه بعضاً منجر به ارتباط حضور با آنها شده است.

16ـ جواد ع.ی.م. با نام مستعاررؤیا (rfa): 

سن: 29 سال محل تولد: شاهرود وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: لیسانس ساكن: شاهرود 

وی از مدیران اصلی سایت مستهجن و ضددین و ضدانقلاب ایكس‌پرشیا بوده است. بخشهایی كه وی مدیریت می‌كرده شامل داستانهای مستهجن فارسی و انگلیسی، عكسهای مستهجن ایرانی و خارجی، خاطرات و داستانهای مستهجن، معرفی سایتها و وبلاگهای مستهجن، فیلترشكن و بخش مطالب طنز مستهجن بوده است. فعالیت دیگر وی نگارش داستانهای مستهجن در این سایت بوده است. نامبرده همچنین یكی از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون می‌باشد.

17ـ شهاب ح. با نام مستعار شهاب (redneck): 

سن: 19 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساكن: تهران 

نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایكس پرشیا و آویزون بوده است. همچنین وی مدیر بخش تصاویر مستهجن سایت ایكس پرشیا بوده و ارتباطات حضوری زیادی با مدیران و اعضای فعال این سایتها داشته است.

18ـ تولی ق. با نام مستعار طلا (icy-ice): 

سن: 24 سال محل تولد: كرج وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: لیسانس زبان فرانسه ساكن: كرج 

نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن آویزون و ایكس‌پرشیا بوده است. وی با ارسال حدود 15000 پست با هشت اكانت در سایتهای فوق نقش مهمی در ترویج نگرش و نگاه مستهجن به مقوله‌های اجتماعی داشته است. آرشیو كامل بدست آمده از وی مشتمل بر انواع كلیپهای مستهجن ایرانی و خارجی بوده است كه نامبرده اقدام به انتشار آنها در سایتهای آویزون و ایكس پرشیا می‌نموده است. یكی دیگر از فعالیتهای وی ایجاد فضای بحث علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایتهای فوق بوده است.

19ـ مهناز ش. با نام مستعار عسل (asal tavahooom): 

سن: 24 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساكن: تهران 

نامبرده از اعضای فعال سایتهای ضددین، ضدنظام و مستهجن آویزون و ایكس‌پرشیا می‌باشد. وی همچنین دارای ارتباطات گسترده با مدیران و دیگر اعضای فعال این سایتها بوده كه اغلب منجر به ارتباطات حضوری و روابط نامشروع گردیده است. نامبرده كه خود اعتیاد به مواد مخدر نوین داشته، به تبلیغ این مواد در محیطهای گفتگوی اعضای سایتهای فوق می‌نموده است. وی با 6 اكانت كاربری و ایجاد حدود 2000 پست با محتوای مستهجن در سایت آویزون فعالیتهای چشمگیری داشته است.

20ـ نیما هـ . د. با نام مستعار (n1m4): 

سن: 20 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجو ساكن: تهران 

نامبرده از مدیران اصلی سایت ضددین و مستهجن آویزون می‌باشد. وی در زمان فعالیت خود در این سایت حدود 4000 پست با محتوای مستهجن در بخش خاطرات ایجاد نموده است. یكی دیگر از فعالیتهای وی نگارش و انتشار داستانهای بلند مستهجن بوده است و همچنین اكانت مشتركی با دیگر اعضا جهت درج داستانهای مستهجن در این سایت داشته است.

21ـ علیرضا م. با نام مستعار كول‌مونا (cool mona): 

سن: 20 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساكن: تهران 

نامبرده از مدیران سایت ضددین و مستهجن آویزون می‌باشد. وی دارای 9 اكانت در این سایت بوده و بوسیله آنها حدود 15000 پست با محتوای مستهجن ارسال كرده است. وی با معرفی خود به عنوان یك دختر و اعتمادسازی در بین اعضا و دریافت عكس و فیلمهای خصوصی و خانوادگی ایشان اقدام به انتشار آنها در سایت آویزون می‌نموده است.

22ـ حسین ع. با نام مستعار شَبرو (shabro) : 

سن: 26 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساكن: تهران 

نامبرده از مدیران سایت ضددین و مستهجن آویزون می‌باشد. از جمله فعالیتهای وی با 4 اكانت كاربری شامل انتشار مضامین و دست‌نوشته‌های عناصر خودفروخته ضدنظام، فعالیتهای گسترده ضدنظام، استفاده ابزاری از بستر پورنوگرافی برای القای باورهای ضدنظام مقدس جمهوری اسلامی و ضد دین بوده است. نامبرده همچنین پس از برقراری ارتباط با اعضای مؤنث سایت اقدام به روابط نامشروع با آنها می‌نموده است.

23ـ احسان م. با نام مستعار اِرا (era): 

سن: 21 سال محل تولد: گرگان وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساكن: گرگان 

نامبرده از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون بوده و اقدام به نگارش و انتشار گسترده داستانها و رُمانهای مستهجن می‌نموده است. همچنین وی اقدام به ارتباط‌گیری با خوانندگان لُس‌آنجلسی برای تبلیغ داستانهای خود كرده است.

24ـ مریم ف. با نام مستعار نقره (noghre_seranza) : 

سن: 26 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: لیسانس ساكن: تهران 

نامبرده از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون بوده است. همچنین وی دارای ارتباطات گسترده با مدیران سایت بوده كه این ارتباطات بعضاً بهروابط نامشروع منجر گردیده است. وی جهت گسترش فعالیتهای خود در این سایت 5 اكانت كاربری ایجاد نموده و در آنها فعالیتهای مستهجن داشته است.

25ـ موسی ح. با نام مستعار (beny_wax): 

سن: 19 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجو ساكن: تهران 

نامبرده از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون می‌باشد. یكی از مهمترین فعالیتهای وی تبدیل محتویات سایت (فیلم، عكس، داستان) به فُرمت قابل استفاده در تلفن همراه و تبلیغ و انتشار آنها بوده است. وی در حدود 3000 پست با محتوای مستهجن در سایت فوق ایجاد نموده كه اغلب آنها داستانهای مستهجنی بوده كه خود وی اقدام به نگارش آنها كرده است.

26ـ داریوش آ. با نام مستعار داریوش آقا (dariush agha): 

سن: 54 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: متأهل ساكن: آمریكا 

نامبرده كه از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضد نظام و مستهجن 
ایكس پرشیا و آویزون بوده است با ایجاد ادبیات جدید در زمینه هرزه‌نگاری بخصوص با اعضای مؤنث سایت و جذب آنها و فعالیت چشمگیر و مستمر در فضای چت اقدام به جذب بسیاری از كاربران برای سایتهای فوق نموده است.
 
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x