کد خبر: ۸۶۳۶۵۷
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۹

ذوالفقاری، رئیس دفتر جانشین فرمانده کل نیرو‌های مسلح در فراجا شد

جانشین فرمانده کل نیرو‌های مسلح در فراجا طی حکمی سردار حسین ذوالفقاری را به عنوان مشاور و رئیس دفتر این جانشینی منصوب کرد.
ذوالفقاری، رئیس دفتر جانشین فرمانده کل نیرو‌های مسلح در فراجا شد
آفتاب‌‌نیوز :

احمد وحیدی روز شنبه در آیین تکریم و معارفه رئیس دفتر جدید جانشین فرمانده کل نیرو‌های مسلح در فراجا افزود: تلاش‌های بی دریغ دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و فراجا منجر به شکست توطئه‌های دشمن شده است. فراجا ظرفیتی است که مسئولیت‌های بسیار بزرگی دارد و هم انتظارات بسیار مهمی از آن می‌رود. وظیفه ما به عنوان جانشین فرمانده معظم کل قوا در فراجا این است که ظرفیت‌های لازم را برای تحقق هرچه بهتر ماموریت‌های فراجا فراهم آوریم. به همین دلیل دفتر جانشین فرماندهی کل قوا در فراجا هم اهمیت ویژه‌ای دارد و همواره از افراد مجرب و از همکاران فراجا در مسئولیت این دفتر استفاده شده است.

وزیر کشور با تکریم از سردار علیرضا جزینی که سال‌ها این مسئولیت خطیر را بر عهده داشته است، اظهار کرد: به دلیل درخواست سردار جزینی برای بازنشستگی، سردار ذوالفقاری که از چهره‌های شناخته شده در فراجا است و چندین سال به عنوان معاون امنیتی وزارت کشور مسئولیت داشته است، برای این جایگاه درنظر گرفته شد.

جانشین فرمانده کل نیرو‌های مسلح در فراجا خاطرنشان کرد: هرآنچه که مطلوب نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی از فراجا است، هدفی است که باید در این دفتر دنبال شود و اگر سازوکار آن نیازمند تغییراتی باشد، باید اقدامات لازم صورت گیرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین