کد خبر: ۸۶۳۶۶۱
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۲

در دیدار رئیسی با آیت‌الله مظاهری چه گذشت؟

رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت جزئیاتی از دیدار رئیس‌جمهوری با آیت‌الله مظاهری در اصفهان را اعلام کرد.
در دیدار رئیسی با آیت‌الله مظاهری چه گذشت؟
آفتاب‌‌نیوز :

سپهر خلجی در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی ایکس نوشت: «رئیس‌جمهور در سفر به اصفهان با حضور در منزل حضرت آیت‌الله مظاهری با این مرجع تقلید دیدار کرد. در این دیدار رئیس‌جمهور گزارشی از اقدامات دولت در حوزه تولید، عمران، بهبود شاخص‌های اقتصادی و سیاست خارجی ارائه کرد.

حضرت آیت‌الله مظاهری با بیان دغدغه مردم اصفهان در خصوص آب و تشکر از اقدامات دولت در تأمین آب اصفهان بر ادامه تلاش دولت برای بهبود معیشت مردم و اصلاح برخی ناهنجاری‌های فرهنگی تاکید کرد.»

سیدابراهیم رئیسی دیروز باهدف بازدید و افتتاح چند پروژه به استان اصفهان سفر کرده بود.

آیت‌الله مظاهری در این دیدار با تاکید بر اهمیت موضوع تامین آب برای استان اصفهان، از اقدامات رئیس جمهور، دولت و استانداری اصفهان در این زمینه قدردانی کردند و تلاش بیشتر برای کاهش مشکلات ناشی از خشکسالی را خواستار شدند.

توجه بیشتر به رفع مشکلات اقتصادی کشور و معیشت مردم و رسیدگی به مشکلات فرهنگی و برخی ناهنجاری‌های فرهنگی و اجتماعی از دیگر محورهای صحبت‌های این مرجع عالیقدر تقلید بود.

رئیس جمهور نیز در این دیدار با تشریح اقدامات دولت برای کاهش و رفع مشکلات ناشی از تنش آبی در کشور به‌ویژه استان اصفهان، کاهش تورم را از برنامه‌های اصلی دولت از ابتدای استقرار تا کنون دانست و به تبیین دستاوردهای دو سال گذشته پرداخت.

رئیسی، آیت‌الله مظاهری را دارای جایگاهی برجسته نزد مردم اصفهان دانست و گفت مراجع تقلید همواره مورد اعتماد و محل رجوع مردم بوده‌اند.

رئیس جمهور با اشاره به شاخص‌های مثبت اقتصادی، از رشد اقتصادی تا کاهش و از بین رفتن کسری بودجه، کاهش رشد نقدینگی و کاهش نرخ بیکاری تاکید کرد که تمرکز دولت همواره بر این است که آثار این شاخص‌های مثبت اقتصادی به سفره مردم برسد.

 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین