کد خبر: ۸۶۳۶۶۷
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۳

کلاهبرداری ۲۰۰۰ هزار میلیارد ریالی پسر قزوینی از مادرش

فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری فردی که با طراحی یک نقشه، زمین‌های مادرش را به قیمت بیش از ۲ هزار میلیارد ریال در یکی از نواحی بالای شهر قزوین به فروش رسانده بود خبر داد.
کلاهبرداری ۲۰۰۰ هزار میلیارد ریالی پسر قزوینی از مادرش
آفتاب‌‌نیوز :

سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: در پی مراجعه یکی از مشاورین املاک با مرجوعه قضائی به پلیس آگاهی مبنی بر جعل وکالت‌نامه و انجام کلاهبرداری توسط فروشنده ۲ قطعه زمین در یکی از مناطق بالای شهر قزوین، با توجه به حساسیت موضوع، بررسی پرونده در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: مأموران در تحقیقات فنی پلیسی دریافتند پسر مالک زمین‌ها با همدستی فرد دیگری اقدام به جعل شناسنامه مادر خود کرده و ۲ قطعه زمین متعلق به مادرش را به مبلغ بیش از ۲ هزار میلیارد ریال فروخته است.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، این مسئول تصریح کرد: مأموران ضمن شناسایی متهم و همدست وی، با هماهنگی مقام قضائی هر ۲ عامل اصلی این کلاهبرداری را در قزوین و یکی از استان‌های شمالی دستگیر کردند.

ابراهیمی با بیان اینکه این افراد با طراحی نقشه‌ای شیادانه ۲ قطعه زمین متعلق به پیرزن ۷۶ ساله را به مبلغ ۲ هزار و ۶ میلیارد ریال فروخته و برای اینکه ردی از خود به جای نگذارند کل مبلغ معامله را در قالب سکه و ارز از خریدار دریافت کرده‌اند، خاطرنشان کرد: متهمان به بزه انتسابی خود معترف شده و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین