کد خبر: ۸۶۳۶۹۱
تاریخ انتشار : ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۳

پلیس به فرار ۲ ماهه یک قاتل پایان داد

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قدس از دستگیری فردی که در مرداد ماه امسال فردی را در جریان یک درگیری به قتل رسانده و متواری شده بود، خبر داد.
پلیس به فرار ۲ ماهه یک قاتل پایان داد
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ غلامعلی نعمتی در تشریح جزئیات این خبر گفت: به دنبال وقوع یک فقره درگیری در مردادماه سال جاری و جراحت یکی از شهروندان، بلافاصله ماموران کلانتری در محل حاضر شده و ضمن انتقال مصدوم به بیمارستان تعداد چهار نفر از طرفین این درگیری را نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

وی با بیان اینکه فرد مصدوم بر اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد، گفت:‌ با مرگ مضروب رسیدگی به پرونده وارد فاز دیگری شد و در همین راستا نیز متهمان برای بررسی دقیق علت فوت در اختیار کارشناسان پلیس آگاهی قرار گرفته و تحت بازجویی قرار گرفتند. این افراد در اعترافات خود گفتند که ضارب اصلی فرد دیگری است که با مقتول درگیر شده و پس از وارد کردن چندین ضربه با قمه به مقتول از محل متواری شده است.

نعمتی با بیان اینکه ماموران پلیس آگاهی هویت و محل زندگی ضارب اصلی را مورد شناسایی قرار دادند، گفت: با مشخص شدن هویت متهم به قتل، تیم‌هایی متشکل از ماموران کلانتری و  پلیس آگاهی با اخذ دستور قضائی به مخفیگاه قاتل مراجعه کردند، اما مشخص شد که این فرد دقایقی پس از درگیری از شهرستان قدس متواری شده و به غرب کشور رفته است.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان قدس ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی با اقدامات فنی پس از حدود دو ماه تلاش سرانجام موفق شدند که موقعیت متهم به قتل را در یکی از استان‌های مرزی کشور مورد شناسایی قراردهند. در همین راستا نیز هماهنگی با مقام قضایی وفرماندهی انتظامی آن استان انجام شده و ماموران روز گذشته در یک اقدام غافلگیرانه، این فرد را دستگیر و به شهرستان قدس منتقل کردند.

وی با اشاره به انتقال متهم به مقر انتظامی و انجام بازجویی از وی، گفت: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های انجام شده به درگیری و وارد کردن جراحات شدید به مقتول و در نتیجه قتل اعتراف کرد. در ادامه نیز پس از تشکیل پرونده قاتل فراری برای سیر مراحل قانونی و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه زندان شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین