کد خبر: ۸۶۳۹۶۷
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۶

توصیه به نکونام: با این بازیکن همه مشکلات را از یاد هواداران ببر

انتشار تصویر مهاجم آرژانتینی استقلال در اتاق مدیرعامل باشگاه این امیدواری را برای هواداران ایجاد کرد که اوضاع تیم آبی پایتخت به جایی برسد که بار دیگر این تیم بتواند در خط حمله توانایی‌های گذشته‌اش را تکرار کند.
توصیه به نکونام: با این بازیکن همه مشکلات را از یاد هواداران ببر
آفتاب‌‌نیوز :

لزوم وجود یک مهاجم ششدانگ و تمام کننده برای تیمی مثل استقلال که طرفداران میلیونی در سراسر ایران و حتی خارج از مرزهای کشور دارد به اندازه‌ای است که این تیم به همان مقدار درون دروازه‌اش نیاز دارد تا یک دروازه‌بان شش دانگ داشته باشد.

به یاد داریم در روزهای پیش از شروع فصل و زمانی که وضعیت سیدحسین حسینی و نفر جانشین او مشخص نبود دغدغه هواداران استقلال تا چه اندازه زیاد شد و در نهایت همه نگران این بودند که اگر سیدحسین حسینی از استقلال برود چه دروازه‌بانی برای استقلال انتخاب خواهد شد. در روزهایی که دروازه‌بانان لیگ برتری یکی بعد از دیگری به تیم‌های جدیدشان می‌رفتند یا با تیم‌های قبلی‌شان تمدید می‌کردند این تصور ایجاد شده بود که استقلال از نظر دروازه‌بان به مشکل برخواهد خورد اما در نهایت ادامه همکاری با سیدحسین حسینی کمک کرد تا استقلال بتواند خیالش را بابت دروازه راحت کند.

حالا هم در روزهای گرم تابستان و پس از جدایی دو فوروارد بوشهری تیم استقلال(قایدی و محبی) این موضوع به یکی از دغدغه‌های هواداران استقلال تبدیل شده بود.

فرانموش نشده از زمستان سال گذشته این موضوع بارها توسط هواداران در فضای مجازی مطرح می‌شد که اگر سانتا کلارا و شباب الاهلی با باشگاه استقلال کنار نیایند و تکلیف محمد محبی و مهدی قائدی روشن نشود چه وضعیتی برای تیمشان به وجود خواهد آمد.

این بحث از زمان حضور فتح الله زاده مطرح می‌شد که باید این دو نفر را در تیم نگه دارند اما در نهایت فتح الله زاده رفت و حجت کریمی هم از پس توقعات مالی سنگین باشگاه های اماراتی و پرتغالی برنیامد.

ایجاد بدهی‌های سنگین ارزی و مشکلات بهار امسال در نهایت کمک کرد تا استقلال از خواسته‌هایش دور و دورتر شود اما در هفته‌های اخیر و با مطرح شدن نام بلانکو (مهاجم آرژانتینی) این امیدواری بار دیگر در دل هواداران ایجاد شد که بتوانند خودشان را بابت داشتن یک مهاجم تمام کننده آسوده خاطر ببینند.

حالا تنها موضوع این است که برانکو بتواند هماهنگی بالایی بین خودش و مهاجمان تیم به وجود بیاورد. قطعاً یک فوتبالیست حرفه‌ای آن هم آرژانتینی می‌تواند خودش را ظرف یک ماه با شرایط تیم هماهنگ کند. قطعاً فوتبالیستی در سطح بلانکو این توانایی را دارد. موضوعی که گفته شده حسن روشن و ایمان عالمی نیز آن را در دیدار اخیر با نکونام به او گفتند تا دغدغه گلزنی در تیم استقلال برای همیشه از بین برود و هواداران نیز مشکلات بوجو آمده بابت جدایی قایدی و محبی را فراموش کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین