کد خبر: ۸۶۴۰۲۹
تاریخ انتشار : ۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۴

اظهار نظر عجیب سرپرست تیم امید: مسئولیت این افتصاح گردن من است!

سرپرست تیم فوتبال امید در اظهار نظری عجیب که کمتر سابقه داشته است مسئولیت حذف تیم از بازی‌های آسیایی را گردن گرفت!
اظهار نظر عجیب سرپرست تیم امید: مسئولیت این افتصاح گردن من است!
آفتاب‌‌نیوز :

مهران فرقانی سرپرست تیم فوتبال امید بعد از شکست برابر هنگ کنگ اظهار داشت: ابتدا جا دارد از مردم عذرخواهی کنم. بخش زیادی از این باخت تقصیر من بود و من مسوولیت آن را گردن می‌گیرم. بچه‌ها تلاش زیادی کردند که البته بخشی از آن با اضطراب و استرس بود.

وی ادامه داد: به هر حال من خودم را خیلی مقصر می‌دانم. شاید به لحاظ روحی و روانی نتوانستیم بچه‌ها را آماده این مسابقه کنیم. این شکست جای هیچ توجیهی ندارد و واقعا باخت تلخی بود. من بسیار زیاد از همه عذرخواهی می‌کنم.

مهرداد فرقانی در خصوص تاثیر جدایی سه بازیکن پرسپولیس از تیم گفت: فیفادی نبوده و پرسپولیس می‌توانست بازیکن ندهد. امروز هم دیدم آقای خیابانی گفته آقای عنایتی باید یک شاسی را می‌زده و نگاه می‌کرده است. لیست هانگژو را دو ماه قبل دادیم و اصلا نمی‌دانستیم یاسین سلمانی قرار است به پرسپولیس برود. تیم‌های دیگر هم درگیر جام باشگاه‌های آسیا بودند. باید تعاملی بین فدراسیون و باشگاه بوجود می‌آمد. ما می‌خواهیم همه چیز را گردن پرسپولیس بیاندازیم. به هر حال شاید اگر بودند، شرایط بهتر می‌شد.

سرپرست تیم فوتبال امید در خصوص غیبت عنایتی در نشست خبری گفت: مشکل خاصی نبود. ایشان از دست بازیکنان عصبی بودند و نیامدند. من تمام مسئولیت این افتصاح را گردن می‌گیرم! من نتوانستم اردوی خوب بگذارم، نتوانستم بازیکن بگیرم، نتوانستم خوبی درست کنم. امیدوارم از این تجربه درس بگیرم.

فرقانی در پایان در خصوص آینده کادرفنی گفت: درخصوص خودم که کارمند فدراسیون نیستم و آقای تاج مرا سرپرست تیم امید گذاشته است. البته خودم رغبتی ندارم با این شرایط ادامه دهم. ما تورنمنت را از دادیم و اصراری برای ماندن نداریم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین