کد خبر: ۸۶۴۲۵۳
تاریخ انتشار : ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۴

والیبالیست‌های ایران بعد از برد قطر چه گفتند؟

تعدادی از بازیکنان تیم ملی به بهبود شرایط تیم در رقابت‌های انتخابی المپیک اشاره و اظهار امیدواری کردند که در مسابقات بعدی در این تورنمنت نتیجه بهتری کسب کنند.
والیبالیست‌های ایران بعد از برد قطر چه گفتند؟
آفتاب‌‌نیوز :

تیم ملی والیبال ایران پس از دو شکست پیاپی مقابل آلمان و اوکراین در انتخابی المپیک ۲۰۲۴، امروز (سه‌شنبه، ۱۱ مهر) به مصاف قطر رفت و با نتیجه سه بر یک پیروز شد.

در پایان این بازی چند نفر از ملی‌پوشان ایران با ابراز خوشحالی از نتیجه کسب شده مقابل قطر، به آمادگی بهتر ایران برای دیدارهای آینده در این تورنمنت مهم اشاره کردند.  

مهدی جلوه: در ادامه بهتر کار می‌کنیم

مهدی جلوه، سرعتی‌زن تیم ملی در این مورد گفت: بعد از سفر دشواری که از چین به برزیل داشتیم، تمام مسائل را کنار گذاشتیم و همه تمرکز تیم روی این بود که بهترین عملکرد خود را داشته باشد و در این تورنمنت که مهم‌ترین مسابقات امسال است، بهترین نتیجه را بگیریم. 

او تاکید کرد: در دو بازی اول آن شرایطی که فکرش را می‌کردیم و دوست داشتیم، اتفاق نیفتاد اما از بازی مقابل قطر اوضاع تغییر کرد. با اینکه مسابقه امروز ایران به وقت صبح برگزار شد، بازیکنان شرایط خوبی داشتند و رفته رفته نیز وضعیت بهتر می‌شود.  

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران در پایان افزود: احساس می‌کنم قرار است در ادامه بازی‌های بهتری به نمایش بگذاریم تا رنکینگ تیم ملی را حفظ کنیم و از طرف دیگر به کسب سهمیه نیز هنوز امید داریم. امیدوارم با بهترین عملکرد دل مردم را شاد کنیم و حس خوب والیبالی را به کانون گرم خانواده‌ها برگردانیم.  

شهروز همایونفرمنش: باخت‌های قبلی را فراموش کرده‌ایم

شهروز همایونفرمنش هم در این مورد گفت:  شناخت خوبی نسبت به این تیم داشتیم و با آنالیز و شناخت کامل وارد بازی شدیم.  

او با تاکید بر این‌که قبل از مسابقه با قطر سعی کردیم دو باخت قبلی را فراموش کنیم، تصریح کرد: از نظر ذهنی ریکاوری خوبی داشتیم. نوساناتی در بازی برابر قطر نیز داشتیم اما خدا را شکر می‌کنم که سه امتیاز این دیدار را به دست آوردیم و با یک برد دلچسب برای رقابت‌های آینده آماده می‌شویم.  

دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران درباره مسابقات آینده افزود: بازی به بازی جلو می‌رویم و هر مسابقه شرایط خودش را دارد. دو شکست قبلی را فراموش کردیم و سعی می‌کنیم بهتر شویم. هنوز شانس صعود داریم چون تیم‌های دیگر نیز قطعاً برد و باخت خواهند داشت.  

محمد ولی‌زاده: گروه سختی داریم اما امیدوار به کسب بهترین نتیجه هستیم

محمد ولی‌زاده، دبگر سرعتی‌زن تیم ملی بعد از پیروزی ایران برابر قطر اظهار داشت: قطر تیمی چند ملیتی محسوب می‌شود و از همه کشورها بازیکن دارد. هشت روز پیش با قطر بازی داشتیم و از آن زمان آنالیز خوبی از این تیم انجام دادیم.

دو بازیکن آن‌ها نیز نیامده بودند اما در نهایت توانستیم بازی را به نفع خودمان تمام کنیم و یک برد خوب کسب کنیم تا برای بازی بعدی آماده شویم.  

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال درباره بازی‌های بعدی تیم ایران تصریح کرد: تیم ایران بازی به بازی پیش می‌رود. می‌دانیم که در مسابقات بعدی شرایط سختی داریم. در گروه دشواری قرار داریم اما امیدواریم که بهترین نتیجه را کسب کنیم.   

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین