کد خبر: ۸۶۵۶۵۶
تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۶

جنگ پرسپولیس و سازمان لیگ بالا گرفت

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ادعای عجیبی در خصوص اهدای کاپ سوپرجام به این باشگاه انجام داد که البته پیگیری‌ها خلاف این مسأله را نشان می‌دهد.
جنگ پرسپولیس و سازمان لیگ بالا گرفت
آفتاب‌‌نیوز :

با اعلام سازمان لیگ، در پایان دیدار پرسپولیس مقابل گل‌گهر سیرجان جام سوپرکاپ به دلیل قهرمانی سرخ‌پوشان در لیگ برتر و جام حذفی طی یک مراسم به این تیم اهدا شد تا پرسپولیسی‌ها برای پنجمین بار کاپ سوپرجام را بالای سر ببرند.

این در حالی است که رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی ادعای عجیبی کرد. او در این برنامه تلویزیونی که روی خط تلفنی آن آمده بود، گفت که «سازمان لیگ می‌خواست جام را با تاکسی برای ما بفرستد و به ما گفتند که دلیلی ندارد جشن بگیرید! ما می‌خواستیم یک روحیه خوب به تیم و هواداران بدهیم تا این مراسم برگزار شود.»

با پیگیری‌های صورت گرفته مشخص شد که این ادعای درویش صحت ندارد و سازمان لیگ برای برگزاری این مراسم برنامه داشت.

سازمان لیگ فوتبال در سال‌های اخیر همواره با برگزاری جشن‌هایی مراسم اهدای جام را برگزار کرد و تنها یک بار بدون برگزاری مراسم و در محل سازمان لیگ، کاپ سوپرجام به پرسپولیسی‌ها اهدا شد که در آن زمان این موضوع با درخواست حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل وقت پرسپولیس صورت گرفت.به جز این مورد در تمامی قهرمانی‌ها، جام طی یک مراسم به تیم قهرمان اهدا شده است.

با پیگیری‌هایی که از سوی سازمان لیگ صورت گرفت مشخص شد که آنها برای برگزاری این مراسم هم از قبل برنامه‌ریزی داشتند و اگر قرار بود جام بدون مراسم به پرسپولیسی‌ها اهدا شود، چند بار این مراسم به تأخیر نمی‌افتاد. در همان ابتدای لیگ اعلام شد که باشگاه پرسپولیس درخواست داشته تا جام در هفته‌های ابتدایی به این تیم اهدا شود و مشخص نیست مدیرعامل این باشگاه به چه دلیل چنین ادعای عجیبی مطرح کرده. او البته شب گذشته و با تأیید پارگی رباط صلیبی یاسین سلمانی در ادعای عجیب مدعی شد که این بازیکن دو الی سه ماه دیگر آماده بازی می‌شود و این در حالی است که حداقل زمان آمادگی برای چنین مصدومیتی 6 ماه خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین