کد خبر: ۸۶۵۷۴۰
تاریخ انتشار : ۱۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۴

میرشاد ماجدی رئیس هیات فوتبال تهران شد

با برگزاری انتخابات هیات فوتبال تهران، میرشاد ماجدی به عنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.
میرشاد ماجدی رئیس هیات فوتبال تهران شد
آفتاب‌‌نیوز :

مجمع انتخابی هیات فوتبال استان تهران عصر امروز در آکادمی ملی المپیک برگزار شد. در این مجمع مهدی تاج، مهدی محمدنبی و منصور قنبرزاده، رئیس و نواب‌رئیس فدراسیون فوتبال و علی جوادی، مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان تهران حضور داشتند.

محمد علی خالقی راد، علی روزبهانی، عباس زواره، مهرداد سراجی، علیرضا سهرابی، مجید کیومرثی، اسماعیل گودرزی، میرشاد ماجدی، مهدی ملک آباد، سهیل مهدی، علیرضا یزدانی، علی ایلکا نامزدهای شرکت کننده در این انتخابات بودند.

در ابتدای جلسه مشخص شد که عباس زواره به نفع میرشاد ماجدی کناره‌گیری کرده است. پیش از آغاز این جلسه همچنین تایید شد که علی ایلکا و علی روزبهانی هم از حضور در این انتخابات انصراف داده بود.

در جریان صحبت‌های نامزدهای انتخاباتی مهدی ملک آباد هم به نفع مجید کیومرثی انصراف داد. پیش از پایان صحبت‌های ابتدایی نامزدها، علیرضا یزدانی تایید کرد که اعضای ائتلاف به نفع میرشاد ماجدی انصراف می‌دهند.

در حاشیه انتخابات طی اتفاقی جالب فردی که خودش را دوست اکبر محمدی معرفی کرده بود، اعلام کرد که کناره‌گیری او به نفع میرشاد ماجدی صحت ندارد. پس از لحظاتی حراست این جلسه این فرد را سالن محل حضور خبرنگاران خارج کرد.

وحید امیری که قرار بود نماینده بازیکنان در این مجمع باشد، در آکادمی ملی المپیک غایب بود. همچنین در لحظات باقی مانده تا آغاز رای گیری، سهیل مهدی هم کناره گیری خود را اعلام کرد.

سراجی، کیومرثی و ماجدی در نهایت سه نامزدی بودند که در نهایت در رای گیری حضور داشتند. سید میرشاد ماجدی در نهایت با ۲۷ رای رییس شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین