کد خبر: ۸۶۶۶۳
تاریخ انتشار : ۲۳ فروردين ۱۳۸۸ - ۲۲:۱۵
درخواست مدیرعامل برق‌شیراز برای ورود رئیس‌جمهور به فوتبال؛
آفتاب‌‌نیوز :

آفتاب-مهدی جاویدی: رسول فلاح از جمله مدیران نظامی فوتبال ایران محسوب می‌شود که اجازه نداده نشانی از رده و رسته‌اش در پیشوند نامش استفاده شود. وی که در دوره‌ای برق شیراز را صاحب کارنامه‌ای موفق کرده بود پس از اوج در نیم‌فصل اول اکنون به مشکلاتی برخورد کرده که به قول خودش دیگر سکوت مصلحت‌اندیشانه را جایز نمی‌داند.

مدیرعامل برق شیراز پس از مصاحبه جنجالی‌اش علیه مدیرکل تربیت‌بدنی فارس در مورد نشان دادن شورت ورزشی این‌بار تیغ انتقاد را مقابل سایر تیم‌های دولتی بیرون کشیده است: «لیگ‌برتر ایران مثل شتر مرغ است یعنی مشخص نیست که بالاخره شتر است یا مرغ. می‌گویند دولتی‌ها تیمداری نکنند و شعار خصوصی‌سازی می‌دهند اما خیلی‌ها دولتی‌اند. آنهایی هم که خصوصی‌اند یک طورهایی دولتی‌اند. حالا جالب اینجاست که خود این تیم‌های دولتی‌ نیز دچار مشکل هستند».

فلاح با بیان اینکه رسما از رئیس‌جمهور دعوت به ورود به مباحث فوتبال می‌کند چنین ادامه می‌دهد: «اگر خصوصی‌سازی شرط است که این وضع تیمداری در لیگ چیست و اگر بحث تیمداری دولتی است که چرا باید بین تیم‌های دولتی تا این اندازه تبعیض باشد. آقای رئیس‌جمهور می‌توانند یک تیم متخصص و زبده را تشکیل دهند که کارشناسانه چنین موضوعاتی را تحلیل کنند و راهکار مناسب بدهند».

وی که به شدت از شعارهای هفته‌های اخیر برق علیه مدیریت ناراحت است تلنگری هم به هم‌ردیفان خود در سایر باشگا‌ههای دولتی می‌زند: «به واقع چرا باید من فلاح مغضوب باشم اما فلان مدیر دولتی ورزشی محبوب؟ چرا باید او 9میلیارد تومان برای تیمداری بودجه بگیرد و من 1میلیاردو 200میلیون؟ مگر خون بعضی‌ها از ما رنگین‌تر است؟ خب معلوم است که باید برای این مدیر هورا بکشند و ما را هو کنند. باور کنید کل بودجه باشگاه ما معادل رقم دریافتی تنها سه بازیکن فولادسپاهان است بعد توقع دارید ما کجا باشیم و آنها کجا!»

مدیرعامل برق یک راهکار جالب هم برای لیگ‌ بعد می‌دهد: «این لیگ که گذشت اما برای تحقق خط‌مشی عدالت‌محوری باید سال آینده تمام تیم‌ها را دولتی‌ کنند و از بودجه کلی دولت به همه به یک میزان بودجه سالیانه بدهند. حال بگویند هر تیمی می‌خواهد بیشتر هزینه کند برود به دنبال درآمدزایی. به این شکل عمل کردن هم تمرین خصوصی‌سازی است و هم اینکه آه و نفرین فلان هوادار فلان تیم شهرستانی را به دنبال ندارد».

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x