کد خبر: ۸۶۷۱۸۳
تاریخ انتشار : ۲۵ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۳

ادامه همکاری‌های بازیگر و کارگردان مطرح سینما

ریچارد لینک‌لیتر با همکاری ایتن هاوک بازیگر ثابت چند پروژه قبلی او، فیلم بعدی‌اش را می‌سازد.
ادامه همکاری‌های بازیگر و کارگردان مطرح سینما
آفتاب‌‌نیوز :

ریچارد لینک‌لیتر در حال کار روی یک فیلم جدید کاملا محرمانه با هنرپیشه و چهره اهل موسیقی ایتن هاوک است. لینک‌لیتر هفته پیش از برنامه‌های خود برای فیلمبرداری یک فیلم فرانسوی زبان در پاریس با بازیگران فرانسوی خبر داده بود و اکنون خبر همکاری مجدد با هاوک منتشر شده است. هر چند جزییات بیشتری ارایه نشده، اما این فیلم دهمین فیلم مشترک آن‌ها خواهد بود.

ایتن هاوک بازیگر و فیلمساز نامزد دریافت ۴ جایزه اسکار و یک جایزه تونی بوده‌است. او سه فیلم بلند، سه نمایشنامه خارج از برادوی و یک مستند کارگردانی کرده و خالق ۳ رمان و یک رمان گرافیکی است.

سابقه همکاری هاوک و لینک‌لیتر طولانی است. وی در سه‌گانه «پیش از طلوع» (۱۹۹۵)، «پیش از غروب» (۲۰۰۴) و «پیش از نیمه‌شب» (۲۰۱۳) لینک‌لیتر ایفای نقش کرد و برای نوشتن فیلمنامه فیلم دوم نامزدی اسکار را به دست آورد. وی بازیگر «پسربچگی» (۲۰۱۴) ریچارد لینک‌لیتر هم بود که برای آن هم نامزد دریافت جایزه اسکار شد.

«پسران نیوتن» محصول ۱۹۹۸، انیمیشن «زندگی بیداری» محصول ۲۰۰۱، «نوار» فیلم نوآر محصول ۲۰۰۱، «ملت فست فودی» محصول ۲۰۰۶ فیلم‌هایی هستند که لینک‌لیتر ساخته و ایتن هاوک بازیگرش بوده است. «بلیز» به کارگردانی ایتن هاوک با بازی هاوک و لینک‌لیتر محصول ۲۰۱۸ هم یک همکاری دیگر این ۲ را رقم زد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین