کد خبر: ۸۶۷۴۷۳
تاریخ انتشار : ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۷

گوستاوو بلانکو فعلا بیرون از لیست استقلال

علی خطیر در روزهای اخیر به دفعات در تمرین استقلال حاضر شده است تا آبی پوشان را راضی به کم کردن قرارداد کند.
گوستاوو بلانکو فعلا بیرون از لیست استقلال
آفتاب‌‌نیوز :

باشگاه استقلال با بلانکو مهاجم ۳۱ ساله آرژانتینی قرارداد امضا کرده است اما برای ثبت این قرارداد و دریافت کارت بازی این مهاجم باید قرارداد بازیکنان فعلی اش را کم کند. البته این تنها به بهانه ثبت قرارداد گوستاوو نیست. قرارداد مهدی هاشمی‌نسب و سعید مهری هم با ارقام بسیار کم ثبت شده است و برای اصلاح این قراردادها بازیکنان فعلی باید دستمزدهای خود را کاهش دهند تا ثبت قرارداد گوستاوو، سعید مهری، مهدی هاشمی‌نسب و امید حامدی فر موجب عبور از سقف قرارداد نشود.

در بین بازیکنان اگر چه مهدی مهدی پور اعلام کرده حاضر به کاهش قرارداد خود است اما با اعلام یک بازیکن این کار به سرانجام نخواهد رسید و به نظر مدیر عامل باشگاه استقلال فعلا موفق به انجام این کار نشده است. او برای انجام این کار به نظر می بایست دستمزدهای باقی مانده فصل گذشته را پرداخت کند و برای فصل جدید هم درصد بیشتری به بازیکنان بدهد تا آنها راضی به کاهش قراردادهای خود شوند. بازیکنان ۳۰ تا ۴۰ درصد از بابت فصل گذشته طلب کار هستند و از سویی بابت فصل جدید هم تنها ۱۰ درصد پول گرفته اند.

 علی خطیر منتظر بازگشت سید حسین حسینی و روزبه چشمی کاپیتان اول و دوم استقلال از اردوی تیم ملی است تا درخواست خود را از بازیکنان به صورت رسمی تر مطرح و در نهایت موفق به دریافت کارت بازی بلانکو شود. مهاجمی که به طور حتم به دلیل عدم دریافت کارت بازی در بازی با هوادار غایب خواهد بود.  

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین