کد خبر: ۸۶۷۸۳۸
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۰

نکونام بر سر دوراهی بزرگ

تاخیر در اضافه شدن ۴ بازیکن ملی پوش استقلال به تمرینات جواد نکونام را برای استفاده از آن‌ها در ترکیب ثابت دچار تردید کرده است.
نکونام بر سر دوراهی بزرگ
آفتاب‌‌نیوز :

با درخواست جواد نکونام مسئولان باشگاه استقلال طی نامه نگاری رسمی با سازمان لیگ خواهان تعویق یکروزه دیدار با هوادار شده بودند؛ این مساله، اما با مخالفت سازمان لیگ مواجه شد.

با توجه به اینکه بازیکنان ملی پوش ظهر امروز اردن به ایران برگشتند، عملا نکونام ۴ ملی پوش خود را در دو جلسه تمرینی در اختیار دارد. سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، صالح حردانی و مهرداد محمدی چهار بازیکنی بودند که با وجود شرکت در تمرین روز چهارشنبه، اما خستگی سفر در بدن آن‌ها مشهود بود.

از طرف دیگر تمرین روز قبل از بازی نیز برای اکثر تیم‌ها سبک است و به همین خاطر مشخص نیست نکونام از ملی پوشان خود در بازی با هوادار استفاده می‌کند یا خیر.

در این بین حضور سیدحسین حسینی با توجه به اینکه در اردن برای تیم ملی بازی نکرد در ترکیب اصلی قطعی به نظر می‌رسد، اما اینکه نکونام درباره سه ملی پوش دیگر خود چه تصمیمی می‌گیرد، مشخص نیست.

باید دید سرمربی آبی پوشان که علاقه زیادی ندارد به ترکیب برنده تیمش مقابل مس رفسنجان دست بزند، چگونه و با چه آرایشی یازده بازیکن اصلی خود را برای بازی عصر جمعه انتخاب خواهد کرد.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین