کد خبر: ۸۶۸۴۸۰
تاریخ انتشار : ۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۱

مهران رجبی: غزه؟ اگر امکانش باشد من با سر می‌روم

 مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: هر کسی اندازه یک قاشق چایخوری وجدان داشته باشد همین برای محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی کافی است.
مهران رجبی: غزه؟ اگر امکانش باشد من با سر می‌روم
آفتاب‌‌نیوز :

مهران رجبی درباره اینکه سینماگران مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی چه وظیفه‌ای دارند؟ اظهار داشت: تمامی ضمایر مفرد و جمع می‌دانند که اسرائیل حرامزاده است بنابراین اگر هر کسی به اندازه یک قاشق چایخوری وجدان در سینه داشته باشد همین کافی است که در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی سکوت نکند. هر کسی در هر استعدادی، شغل و موقعیتی که دارد باید کلام درست را در این زمینه ادا و از مظلوم دفاع کند.

رجبی ادامه داد: همه عوامل و سینماگران هم از این قاعده مستثنی نیستند و لازم است این اتفاق در میان اهالی سینما هم بیفتد که در مقابل جنایت‌های رژیم صهیونیستی سکوت نکنند. با این حرکت، سینماگران بدانند که به آرمان فلسطین کمک کرده‌اند.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سوال که اگر قرار باشد مهران رجبی روزی در یک اثر تلویزیونی و یا سینمایی برای محکومیت جنایت‌های رژیم صهیونیستی ایفای نقش کند این نقش را خواهد پذیرفت؟ گفت: با سر می‌روم و این نقش را می‌پذیرم.

رژیم صهیونیستی سه‌شنبه شب -۲۵ مهر- در جنایاتی آشکار با حمله موشکی به بیمارستان المعمدانی غزه، باعث شهادت و مجروح شدن بیش از هزار تن از مردم مظلوم و بی دفاع این منطقه شد.

این دور از جنایت رژیم صهیونیستی پس از عملیات طوفان الاقصی (۱۵ مهر) آغاز شد، صهیونیست‌ها پس از این عملیات در مقابل رزمندگان جبهه مقاومت حماس کاملا مستاصل شدند و با بمباران شدید مناطق مسکونی، درمانی و مساجد غزه برگی دیگر از جنایت ضد بشری را علیه فلسطینیان رقم زدند که تاکنون منجر به شهادت و زخمی شدن هزاران تن از مردم بی‌دفاع نوار غزه شده است.

کشته شدن مردم بی‌دفاع، زنان و کودکان بی‌گناه غزه موجی از خشم و نفرت در میان اقشار مختلف مردم در سراسر جهان ایجاد کرده است و اجتماعات ضد صهیونیستی حتی در پایتخت‌های اروپایی شکل گرفته است. همچنین بسیاری از چهره‌ها و شخصیت‌های فرهنگی، هنری، ورزشی و علمی جهان با انتشار پیام، عکس و یادداشت نسبت به جنایت صهیونیست‌ها واکنش نشان دادند، و با حمایت از رزمندگان مقاومت صدای مظلومیت فلسطینیان را به جهانیان رساندند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین