کد خبر: ۸۷۱۰۱
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۳۸۸ - ۱۲:۰۳
تعداد نظرات: ۱۵ نظر
در همایش فرماندهان نیروی انتظامی مطرح شد؛
قطار هسته‌ای ایران ترمز و دنده عقب ندارد
آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: رئیس جمهور در چهاردهمین همایش فرماندهان نیروی انتظامی بر لزوم پاکسازی کامل کشور از اعتیاد تاکید کرد و گفت: «باید با ابتکار عمل اراذل و اوباش را از کل جامعه جدا کنیم و با سپردن کارهایی مثل کار در معادن و کویر تلاش کنیم تا این افراد آدم شوند». 

محمود احمدی‌نژاد در چهاردهمین همایش نیروی انتظامی که صبح یکشنبه برگزار شد، اظهار داشت: «امروز ماموریت بزرگ ما برپایی یک جامعه الگو در سرزمین عزیز ایران است، جامعه‌ای که سکوی پرش بشریت به سوی حکومت جهانی و برقراری عدالت و صلح کامل در همه جهان باشد».

وی با اشاره به پیشرفت‌های ایران افزود: «همه کسانی که زمانی تلاش می‌کردند تا ایران را از ورود به مسیر پیشرفت بازدارند امروز از کرده‌های خود پشیمان و مایوس هستند چرا که حتی کوچکترین اثری بر اراده راسخ ملت ایران ندارند».

احمدی‌نژاد افزود: «امروز جایگاه ملت ایران و آرمانخواهی ملت ما در جهان تثبیت شده و ایران امروز عزیزترین ملت‌هاست به گونه‌ای که دشمنان ما نه تنها قادر نیستند حرکت ملت ایران را در پیشرفت‌ها کاهش دهند بلکه حتی نمی‌توانند به کیان و منافع ملی ما هم آسیبی وارد نمایند».

رئیس جمهور همچنین خاطر نشان کرد: «دشمنان تمام تلاش خود را در تهدید نظامی به کار بستند اما امروز شرمنده اخلاق بد خود هستند».

وی گفت: «همانگونه که قبلاً اعلام کردم که قطار هسته‌ای ایران ترمز و دنده عقب ندارد، امروز هم به همه جهانیان می‌گویم که قطار پیشرفت ایران ترمز و دنده عقب ندارد».

احمدی‌نژاد افزود: «دشمنان ملت ایران در بخش اقتصادی هم همه تلاش خود را به کار بسته و سنگین‌ترین و بی‌سابقه ترین قطعنامه ها را علیه ملت ما تصویب کردند ، اما اکنون نه تنها ملت ما منزوی نیست بلکه از محبوبترین ملت هاست و مستکبران خود منفورترین و منزوی‌ترین کشورها درجهان هستند».

وی همچنین گفت: «اکنون سایه تهدید به معنای به خطرانداختن اساس حاکمیتی ملی ما برداشته شده است اما این بدان معنا نیست که خباثت‌ها از دستور کار دشمن خارج شده است، دست آنان از آسیب رساندن کوتاه است اما هنوز هم تلاش می‌کنند تا با وارد کردن ضربات مقطعی حرکت ملت ایران را سست کنند».

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخناشن با اشاره به فعالیت‌های نیروی انتظامی، گفت: «صرف آمادگی نیروهای نظامی برای دفع شر و بازدارندگی کافی است و لازم نیست همواره در میدان عمل باشند، اما نیروی انتظامی به دلیل وظایف ذاتی خود و ماموریت‌های روز افزون باید با حضور میدانی و عملیات مستمر و شبانه‌روزی ماموریت‌های مهم خود را به انجام برساند».

وی همچنین گفت: «امنیت عمومی مهمترین عامل برای تحقق جامعه نمونه است چرا که همه پیشرفت‌ها در سایه امنیت عمومی محقق می شود».

رئیس قوه مجریه ادامه داد: «نیروی انتظامی از بدو تشکیل تا به امروز حرکت رو به رشدی را دنبال کرده و به‌خصوص در سالهای اخیر رشد کمی و کیفی این نیرو افتخار آمیز است، امروز نیروی انتظامی با هوشمندی به طور فداکارانه در همه صحنه‌ها حاضر است و از امنیت عمومی و کرامت مردم با شجاعت پاسداری می‌کند».

احمدی‌نژاد تاکید کرد: «بدخواهان و فاسدان می‌خواهند به مانند موریانه به ما هجوم بیاورند و مواد مخدر سم مهلکی برای همه است، دشمنان اصرار دارند مواد مخدر را به داخل کشور ما وارد کنند اما حجم کشفیات نشان دهنده آگاهی نیروی انتظامی در این عرصه است».

وی بر لزوم پاکسازی کامل اعتیاد از کشور به عنوان یک هدف تاکید کرد و گفت: «باید با ابتکار عمل اراذل و اوباش را از کل جامعه جدا کنیم و با سپردن کارهایی مثل کار کردن در معادن و کویر تلاش کنیم تا این افراد آدم شوند».

رئیس جمهور همچنین گفت: «نیروی انتظامی باید علی‌رغم کارهای صورت گرفته نسبت به گروه‌های دیگری که به طور سازمان یافته و یا جداگانه در صدد تخریب فرهنگ مردم ایران هستند هوشیار باشند و با آنان برخورد کنند».

احمدی‌نژاد در ادامه یکی دیگر از ماموریت‌های مهم نیروی انتظامی را کنترل رفت و آمد و حمل و نقل دانست و گفت: «تعداد خودروهای ما در سالهای اخیر دو برابر شده در حالی که تسهیلات عبور و مرور دو برابر نشده است، لذا نیروی انتظامی باید با برنامه‌‌ریزی خوب و توانمند کارها را اداره کند».

وی اقدامات نیروی انتظامی در ایام تعطیلات نوروز 88 در سراسر کشور را مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: «با توجه به اینکه جوامع در حال تحول هستند نیروی انتظامی باید موضوع آموزش تخصصی را هر روزه مد نظر داشته باشد تا تخصص نیروی انتظامی گسترش یابد».

رئیس جمهور گفت: «پلیس پناهگاه، نسیم رحمت، نقطه اتکاء و امنیت خاطر مردم است، باید این چهره نیروی انتظامی را حفظ کنیم و نیروی انتظامی می‌تواند در مسیر برپایی جامعه نمونه ماموریت‌های خود را انجام دهد».

احمدی‌نژاد همچنین خاطر نشان کرد: «نیروی انتظامی در کنار وزارت کشور و با حمایت دولت می‌تواند یک جامعه الگو را برای ارائه به جهانیان طراحی کند».

در این همایش که وزیر کشور و فرمانده نیروی انتظامی نیز حضور داشتند رئیس جمهور از تعدادی از فرماندهان و خانواده‌های شهدای این نیرو بااهدای لوح سپاس تقدیر کرد.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱۵
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
شما با دادن 10 میلیون بی پشتوانه وقتی به ده ما آمدی برادر من را بدبخت کردی... به نظر من با این حرف فقط می خواهی خود را از عذاب وحدان [...] نجات بدی.
ولی این را بدان که تا آخرین خون [...].چون دیگر هیچی ندارم که از دست دهم.
برادرم برایم مهم بود که به جای رفتن سر کار 10 میلیون [...]را داد و مواد تهیه کرد.
ازت [...]
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
آقای احمدی نژاد ما بچه های اکتشاف سازمان زمین شناسی در کویر کار کردیم و میکنیم ولی معتاد شدیم ولی آدم نشدیم امیدوارم اگر در این مکانها انسان آدم میشود لطف کنید [...]
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
آقای احمدی نژاد ما که در سازمان زمین شناسی کار میکنیم جز ازاذل هستیم یا اوباش
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
اگر کویر انسان را آدم میکند [...]
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
با سلام
من يك مهندس زمين شناس هستم و سالهاست كه در معادن و كوير مشغول به كار ميباشم و لازم به ذكر است كه كارمند سازمان زمين شناسي ميباشم . آقاي رئيس جمهور با اين طرز صحبت كردن توهين بزرگي به ما زمين شناسان كرده اند . ايا ما كه در كوير و معادن كار ميكنيم با ارازل و اوباش و معتادين برابر هستيم ؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
تو را به خدا جلو این حرفهای توهین آمیز [...]را یک نفر بگیرد انگار مشاورانش هم نمی دانند چگونه او را در ارائه سخنرانی مشاوره دهند چرا به اینهمه کویر نشین توهین میکند وسعت کشور ما بیش از دوسوم آن را کویر تشکیل داده است و آیا این انسانهای شریفی که در کویر زندگی میکنند اینگونه باید مورد توهین واقع شوند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
باسلام
متاسفم از اينكه رئيس جمهور محترم قشر زحمت كش شاغل در معادن را اينچنين مورد توهين قرار مي دهند.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۱ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
با سلام
سازمان زمين شناسي اماده اهداي دكتري افتخاري به [...] و استخدام ايشان بعد از دوران [...]ميباشد .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
خدایا شکر که بلاخره یک راه حل اساسی برای حل مشکل اعتیاد ارائه شد.که همزمان ادم هم میشوند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۳ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
آقای رییس جمهور من 12 سال است در معدن و کویر به عنوان یک زمین شناس کارکرده ام ولی آدم نشدم شما بیایید یادم دهید.
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
مگر معادن تبعیدگاه است؟ این چه حرفی است؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
اگر معتادان را بعنوان انسان های مریض می شناسیم این چگونه لحنی است که برای آنها بکار میبریم که بفرستیم آدم شوند . پس ابتدا ما هنوز افکارمان در باره آنها بدین صورت است که اصلا این مخلوقات خدا آدم نیستند هم در وجود و هم در فکر . درتمام دنیا یکسری مجازات برای افراد شرور و جانی در نظر میگیرند و اشتغال آنها به کارهای سخت مناسب می باشد . اما نه معتادان که توان راه رفتن در پر قو هم ندارند
ناشناس
|
SWEDEN
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۸۸/۰۱/۳۰
0
0
می دانید چقدر مهندس معدن و زمین شناس و کارگر معدن بیکار شده یا جویای کار داریم؟ با این پیشنهاد آقای رییس جمهور این عزیزان به جای فرم پر کردن و مصاحبه دادن بهتر است با استعمال مواد مخدر و معرفی خود آماده اعزام به کار در معادن بشوند.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۰۴ - ۱۳۸۸/۰۲/۰۵
0
0
بالاخره ما بعد چند سال درس خوندن فهميدیم که راه و اشتباه رفتيم و باید معتاد می شدیم تا بتونیم تو زمینه ی معدن کار کنیم البته جای شکرش باقی که جناب آقای دکتر احمدی نژاد قبل از تموم شدن ریاستشون اين مسئله رو عنوان کردن تا ما از اینجا به بعد به جای درس و دانشگاه بریم جاهای دیگه و دنبال کارای دیگه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۱۴
0
0
انسان هایی که سال های عمر خود را صرف تحصیلات کرده اند و در حالی که در هر کشور دیگری می توانند به فعالیت بپردازند به دلیل عشق و علاقه خود به کشورشان از مهاجرت خودداری می کنند تنها به امید آنکه بتوانند قدمی در راه توسعه کشورشان بردارند. و این گونه با انها برخورد می شود!!! به شدت برای آقای رییس جمهور متاسفم که به عنوان استاد دانشگاه با مسائل همچون کودکان برخورد می کنند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x