کد خبر: ۸۷۲۸۳۵
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۸

انتقاد تکراری از کی‌روش این بار در قطر

روزنامه قطری به انتقاد از فهرست جدید کارلوس کی‌روش پرداخت؛ انتقادی که ما را به یاد دوران حضورش در تیم ملی فوتبال ایران می‌اندازد.
انتقاد تکراری از کی‌روش این بار در قطر
آفتاب‌‌نیوز :

کارلوس کی‌روش بعد از جام جهانی ۲۰۲۲ هدایت تیم ملی فوتبال قطر را برعهده گرفت.

کی‌روش نتوانسته است که در قطر انتظارات را برآورده کند و تیمش نتایج ناامید کننده‌ای به دست آورده که آخرین آن شکست سنگین برابر تیم ملی فوتبال ایران در تورنمنت چهار جانبه اردن بود.

روزنامه الوطن به انتقاد از فهرست جدید کارلوس کی‌روش پرداخت و با تیتر" لوگاریتم‌های کی‌روش ادامه داد" نوشت: کارلوس کی‌روش با دعوت بازیکنان مصدوم به تیم ملی باعث غافلگیر شدن همه شده است. انگار که کی‌روش بازی‌های لیگ را اصلا نگاه نمی‌کند و یا این که به همان بازیکنانی که در ابتدا دعوت کرده اکتفا می‌کند به عنوان مثال کریم بوضیاف باوجود مصدومیت و غیبت در دیدار برابر النصر در فهرست قرار می‌گیرد. چند بازیکن دیگر فهرست کی‌روش هم اصلا آماده نیستند، اما بازهم دعوت شدند این درحالی است که بازیکنی مانند احمد الجانحی باوجود آن که بسیار آماده است، اما هم‌چنان مورد توجه کی‌روش نیست.

این رفتار‌های کی‌روش زنگ خطر را قبل از آغاز رقابت‌های بزرگی مثل انتخابی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ به صدا درآورده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین