کد خبر: ۸۸۸۹۶
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۳۸۸ - ۰۳:۱۱

لغو سفر حجاریان به قم به دلیل مخالفت ستاد موسوی

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: سفر انتخاباتی سعید حجاریان به قم لغو شد. این سفر كه با برنامه ریزی بعضی عناصر اصلاح طلب تحت عنوان حمایت از مهندس موسوی قرار بود همزمان با دوم خرداد انجام شود به دلیل آنكه بدون هماهنگی با ستاد آقای موسوی بود لغو شد. 

به گزارش گروه سیاسی آفتاب، روزنامه جمهوری اسلامی در شماره روز یکشنبه خود با اعلام این خبر افزوده است: «جمعی از اصولگرایان حامی مهندس موسوی در قم نیز به این برنامه‌ریزی اعتراض كرده و آنرا اقدامی دانستند كه هیچ ربطی به میرحسین موسوی ندارد و تلاش مذبوحانه ایست كه عده‌ای از ورشكستگان سیاسی برای احیا مجدد خود بعمل می‌آورند».
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۷
0
0
جای تاسف دارد که یک آسیب دیده خشونت در کشور ما از جانی تروریست ها ورشکسته سیاسی نیز نام میگیرد
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۵:۳۸ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۷
0
0
جای بسی تاسف است که افرادی چون مسیح مهاجری که خود را ارزشی نیز می دانند چنین در ستاد موسوی نفوذ دارند. من اصلاح طلبم. در 2 خرداد به خاتمی رای دادم و به این راه و نه لزوما افرادی که خود را اصلاح طلب می نامند ایمان دارم. اشخاصی چون حجاریان کسانی هستند که در این راه دل و جان داده اند و برای من و امثال من محترم و قابل تقدیر. اگر حمایت از حقوق مردم و ضدیت با اقتدار گرایی ورشکستگی سیاسی است آری ما اینچنینیم. آقای موسوی اگر می خواهند رای بیاورند باید تکلیف خودشان را روشن کنند. نمی شود که همه را راضی نگه داشت. راه مسیح مهاجری با راه سعید حجاریان از هم جداست. ایشان یا اصلاحات را قبول دارند یا اصولگرایی رانده شده از قدرت. نمی شود که چون آقای مهاجری از کسی خوششان نمی آید هر تهمتی خواستند بزنند و نظر ایشان شود حجت! اگر موسوی به این شکل ادامه دهد نه این را خواهد داشت نه آن را
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۸۸/۰۲/۲۷
0
0
آقای موسوی تکلیف خودت رو مشخص کن یا با اصولگرا ها هستی یا با اصلاح طلبان !
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین