کد خبر: ۸۹۲۴۸۸
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۸

قیمت بیت کوین نزولی شد

امروز (چهارشنبه) قیمت بیت کوین پس از گزارش تورم ایالات‌متحده کاهش یافت.
قیمت بیت کوین نزولی شد
آفتاب‌‌نیوز :

بازار رمزارز‌های دیجیتال پس از اعلام داده‌های اقتصادی ایالات‌متحده، صعود خود را معکوس کرد.

ارز‌های دیجیتال برتر جهان، بیت‌کوین (BTC) و اتریوم (ETH) پس از گزارش تورم ایالات‌متحده کاهش یافتند.

کاهش ارزش ارز‌های دیجیتال پس از گزارش تورم بالاتر در ایالات‌متحده می‌تواند ناشی از نگرانی در مورد افزایش نرخ بهره و کاهش رشد اقتصاد باشد. افزایش تورم باعث ترس از سیاست‌های پولی سخت‌تر می‌شود که می‌تواند سرمایه‌گذاران را از دارایی‌های پرخطر مانند ارز‌های دیجیتال دور کند.

به نقل از مارکت، بیت‌کوین در ساعت ۱۰ و ۱۴ دقیقه صبح به وقت شرقی ۲.۸۲ درصد سقوط کرد و به قیمت ۴۸ هزار و ۵۳۳ دلار فروخته شد؛ در حالی که اتریوم به‌طور همزمان ۱.۶۵ درصد کاهش یافت و به ۲۶۱۶.۶۲ دلار رسید.

مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌های دیجیتال در حال حاضر ۱.۸۶ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۳۶ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۲.۳۳ درصد کل بازار ارز‌های دیجیتال در اختیار بیت‌کوین است که ۰.۱۱ درصد کاهش روزانه را ثبت کرده است.

حجم کل بازار ارز‌های دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۷۴.۱۹ میلیارد دلار است که ۳.۱۱ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۵.۶۷ میلیارد دلار است که ۷.۶۴ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۶۷.۷۵ میلیارد دلار است که ۹۱.۳۲ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارز‌های دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین