کد خبر: ۸۹۲۵۱۸
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۸

ماجرای عدم توافق استقلال با فخرالدینی

باشگاه استقلال حاضر به پرداخت مبلغ رضایت‌نامه بازیکن مدنظر نکونام نیست.
ماجرای عدم توافق استقلال با فخرالدینی
آفتاب‌‌نیوز :

میلاد فخرالدینی دو روز قبل در ازای پرداخت یک مبلغ مشخص و البته نسبتاً قابل توجه قراردادش را با باشگاه آلومینیوم اراک فسخ کرد و چک حدوداً یک ماهه به این باشگاه ارائه داد تا بتواند به یکی از تیم‌های بالانشین منتقل شود، اما فعلاً روند انتقال او به جمع آبی پوشان به بن‌بست خورده است.

فخرالدینی ساعتی پس از اینکه قراردادش را با باشگاه آلومینیوم اراک فسخ کرد، راهی تهران شد و پای میز مذاکره با علی خطیر، مدیرعامل باشگاه استقلال نشست، اما عدم توافق مالی موجب شد تا این قرارداد نهایی نشود و البته جزئیات دقیق هم از نشست آن‌ها بیرون نیامد.

مهدی هژبری، معاون ارتباطات باشگاه استقلال در گفت‌وگوی خود با خبرنگار ما عنوان کرد «با بازیکنی مذاکره می‌کنیم و اعلام شده این بازیکن حاضر شده به‌خاطر استقلال پول فسخ قرارداد خودش را بدهد، اما آن بازیکن روبروی ما می‌نشیند می‌گوید نه، شما باید آن پول را بدهید.» که مشخص است مخاطب او میلاد فخرالدینی است.

این اظهار نظر دوشنبه شب نکونام بود که فخرالدینی خودش مبلغ رضایت‌نامه را داده تا به استقلال بیاید، اما هژبری آن را رد می‌کند.

پیشنهاد باشگاه استقلال به میلاد فخرالدینی به اندازه‌ای نبوده که او بتواند هم مبلغ رضایت‌نامه به آلومینیوم را بدهد و چک خود را پاس کند و از سوی دیگر خودش هم درآمد خوبی از این انتقال به دست بیاورد تا فعلا توافقی حاصل نشود.

فخرالدینی هنوز تیم آینده خود را مشخص نکرده و البته ممکن است دوباره با آبی‌پوشان مذاکره کند، ولی مبلغ پیشنهادی باشگاه استقلال برای او تقریباً مشخص بوده که بعید است با توجه به مبلغ رضایت‌نامه بیشتر از قراردادش با اراکی‌ها باشد و منجر به امضای قرارداد شود.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین