کد خبر: ۸۹۲۶۴۷
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۷
سردار علی فدوی:

دشمنان طوری تصویرسازی کرده بودند که برخی تصور می‌کردند نظام سقوط کرده

سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در آیین رونمایی «فارس تعاملی» اظهار کرد: یکی از وظایف اساسی رسانه ارائه تصویر صحیح از جامعه است؛ اکنون دشمنان برخی مسائل و دستاورد‌ها را ۱۸۰ درجه برعکس تصویرسازی می‌کنند، به طور مثال آن‌ها در فتنه سال گذشته طوری تصویرسازی کرده بودند که برخی برخلاف واقع تصور می‌کردند نظام سقوط کرده است.
دشمنان طوری تصویرسازی کرده بودند که برخی تصور می‌کردند نظام سقوط کرده
آفتاب‌‌نیوز :

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: برای انعکاس تصویر درست که خیر مردم در آن است باید توانمندی و مهارت را بالا برد.

وی با اشاره به اهمیت نقش رسانه در خصوص باورسازی صحیح برای مردم افزود: اگر انسان‌ها چیزی را باور کنند براساس آن باور عمل می‌کنند، پس باید برای مردم باور‌های صحیحی را ایجاد کنیم و این موضوع نیز یکی از رسالت‌های رسانه است.

سردار فدوی در ادامه با اشاره به ایام الله دهه فجر، گفت: ما در دورانی به دنیا آمده‌ایم که در آن امام خمینی (ره) زیسته و انقلاب اسلامی پیروز و برقرار شده است، در دوره ۴۵ ساله‌ای که دشمنان حتی در یک روزش از اعمال حداکثر دشمنی که می‌تواند وجود داشته باشد، دریغ نکرده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه ادامه داد: دشمنان خبیث آمریکایی در طول تاریخ انقلاب فقط در روز ۲۳ بهمن ۵۷ با ما دشمنی نکرده‌اند و دشمنی آن‌ها به انقلاب اسلامی از روز ۲۴ بهمن به صورت سازمان‌یافته در کردستان آغاز شد و از آن لحظه تاکنون این دشمنی بدون انقطاع ادامه داشته است.

وی با بیان اینکه دعوای بین حق و باطل تمام شدنی نیست، افزود: آمریکایی‌ها و دشمنان هر کاری که تابحال توانسته‌اند، انجام داده‌اند و اگر کاری را انجام نداده‌اند دلیلش این بوده که نتوانسته‌اند، نه اینکه نخواسته باشند.

سردار فدوی در ادامه با اشاره به نقش رسانه در ترویج معروف و منکر در جامعه بیان کرد: امیرالمومنین (ع) می‌فرماید اگر مردم چیزی که نمی‌دانستند را نمی‌گفتند، مفاسد عالم به وجود نمی‌آمد؛ اشاعه فحشا از خود فحشا گناه بیشتری دارد و باید به این موضوع توجه کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین