کد خبر: ۸۹۲۸۰۸
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۶

اکبرپور با کنایه به اخباری: غیر فوتبالی‌ها تیم دارند!

سیاوش اکبرپور سرمربی استقلال آبی پوش ملاثانی نسبت به صحبت‌های سعید اخباری سرمربی چادرملو، واکنش نشان داد.
اکبرپور با کنایه به اخباری: غیر فوتبالی‌ها تیم دارند!
آفتاب‌‌نیوز :

سیاوش اکبرپور درباره حواشی کنفرانس مطبوعاتی سعید اخباری که گفته بود باید شش گل به استقلال می زدیم، گفت: صحبت هایی که در کنفرانس خبری می‌شود باید بر اساس واقعیت بازی باشد؛ این است که فوتبالی ها در خانه نشستند و غیر فوتبالی ها تیمداری می‌کنند. دیروز در نیمه اول تمام بازی دست ما بود و داور در دو صحنه پرچم نزد و آفساید را نگرفت و در یک صحنه که به اشتباه کرنر گرفته شد،حریف به گل رسید. در ادامه نیز کل بازی دست ما بود.

وی افزود: سرمربی باید در کنفرانس به حریفش احترام بگذارد و وقتی طرف صحبت می‌کند که ملاثانی خوب شد با یک گل باخت و رفتند، زیبنده نیست. شما و هوادارانتان قطعا خوب می دانید که حقتان برد نبود؛ کرنر منجر به گل هدیه داور به شما بود و پنالتی دقیقه ۹۰ را درحالی داور باز هم به سود ما چشم‌پوشی کرد که مقابل چشمانش اتفاق افتاد. البته من می‌دانم در این ۲ سال داوران در یزد با این تیم مهربان بوده اند. دیروز هم به‌ خود داور گفتم که مهربان برای چادرملو سوت می زنید. به جز ۲تا آفساید و کرنر اشتباه منجر به گل، چادرملو حرفی برای گفتند نداشت.  تیم‌ما بیشتر از ۴ موقعیت تک به تک داشت که با بدشانسی به گل‌ تبدیل نشدند.

اکبرپور در ادامه با بیان این که حرف من این است در کنفرانس خبری باید به همدیگر احترام بگذاریم، عنوان کرد: باز هم‌ می‌گویم مشکل فوتبال ما این است که ملی پوشان ما در خانه هستند و امثال ایشان که غیر فوتبالی هستند، تیم دارند. من واقعیت را گفتم و از این ناراحت هستم که این همه بازیکن ملی در خانه هایشان بوده و دیگران در فوتبال هستند.

وی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، گفت: وقتی که در عمر دوران بازیکنی، فوتبال کرده باشی در پایان واقعیت ها را می‌گویی. در بازی مقابل نفت آبادان در جام حذفی پیروز شدیم و سهراب بختیاری زاده در کنفرانس خیلی قشنگ گفت که ملاثانی بهتر بازی کردند و بردند. آیا سهراب هم‌ می‌توانست بگوید که ما برتر بودیم و توپ به تیرک زدیم. ولی فرق افراد فوتبالی و غیر فوتبالی در اینگونه مسائل است.

اکبرپور درخصوص آخرین وضعیت تیمش نیز عنوان کرد: با پنجره بسته پای به مسابقات گذاشتیم و با بازیکنان ۱۸ ساله امثال شهاب پیرا، ادریس رحمانی و احمد جنادله وارد بازی ها شدیم. برای مجموعه ما باعث افتخار است که کل هزینه بازیکنان ما ۷ میلیارد است و مقابل تیم ۵۰ میلیاردی جنگیدیم که حقمان هم برد بود.

وی درباره داوری نیز گفت: وقتی از داوران در هتل های لاکچری پذیرایی می‌شود، چنین‌ می‌شود، البته داوران هم انسان هستند و اشتباه می‌کنند. 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین