کد خبر: ۸۹۲۸۲۰
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۸

قالیباف: انقلاب اسلامی در ادامه بعثت پیامبر است

محمدباقر قالیباف در افتتاحیه چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن گفت: قرآن و کتابی که برای هدایت و تعلیم و تربیت است.
قالیباف: انقلاب اسلامی در ادامه بعثت پیامبر است
آفتاب‌‌نیوز :

وی ادامه داد: این ماموریت نبی مکرم اسلام است که تعلیم و تربیت و حکمت به جامعه آموخته شود و این کتاب برای این آموختن و حرکت است.

رئیس مجلس بیان کرد: بدون شک این اجلاس و اینگونه نشست‌ها بهترین هنجارسازی‌ها برای انس با قرائت است؛ قرآن کتاب زندگی و حکمرانی و اداره و رشد جامعه است

قالیباف همچنین با بیان اینکه اصلی‌ترین معیار رشد یک جامعه، عقلانیت دینی آن جامعه است، گفت: اصلی‌ترین شاخص برای یک جامعه، رشد تفکر و عقلانیت دینی در آن جامعه است لذا جامعه قرآنی جامعه‌ای است که هر روز در آن رشد و عقلانیت دینی بیشتر از قبل باشد و در این مسیر گام بردارد و این امر معنوی است.

وی ادامه داد: اینکه رهبری فرموند امام ما امام تحول است ریشه در همین نکته دارد؛ مقام معظم رهبری در عید مبعث به همین موضوع اشاره کردند که انقلاب اسلامی در ادامه بعثت و برانگیختگی برای تحول و رشد و احیای مجدد اسلام و عزت مسلمین است.

قالیباف تاکید کرد: این انقلاب رو به جلو ادامه دارد و ان‌شاءلله پیش خواهد رفت به طوری که دیده ایم چه تاثیراتی در اتحاد مسلمین و مقابله با استکبار و رژیم جنایتکار و کودک کش صهوینستی داشته و امت اسلامی ایستاده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین