کد خبر: ۸۹۳۳۶۰
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۶

عکس| خشم ترامپ از انتشار عکسی از او با شکم چاق

رئیس جمهور سابق آمریکا از افراد نفرت انگیزی که او را با شکم چاق در زمین گلف نشان می‌دهند، انتقاد کرده است.
عکس| خشم ترامپ از انتشار عکسی از او با شکم چاق
آفتاب‌‌نیوز :

رئیس‌ جمهور سابق آمریکا مدعی شد که رسانه‌ها از هوش مصنوعی برای ساختن عکسی جعلی از او با شکم بزرگ در زمین گلف استفاده کرده‌اند.

دونالد ترامپ ۷۷ ساله با انتشار تصاویری در تروت سوشال نوشت: فیک نیوز‌ها از هوش مصنوعی، برای ایجاد تصویر بالا سمت چپ استفاده کرد. این‌ها افراد نفرت انگیزی هستند، اما همه این را می‌دانند.

وی افزود: تصاویر دیگر این است که من امروز به توپ‌های گلف ضربه می‌زنم تا تفاوت را نشان دهم. متأسفانه، در کشور ما، اخبار جعلی تنها چیزی است که به دست می‌آورید!

در همین حال قاضی دادگاه ایالتی نیویورک، دونالد ترامپ و بنگاه تجاری او را در پرونده کلاهبرداری به دلیل فساد مالی ناشی از سند سازی و ارائه اطلاعات نادرست درباره ارزش واقعی دارایی‌ها و سرمایه شرکت خود، به پرداخت ۳۵۵ میلیون دلار محکوم کرد.

قاضی دادگاه ایالتی نیویورک دونالد ترامپ را برای سه سال از هرگونه فعالیت تجاری در نیویورک و تصدی پست‌های مدیریتی در شرکت‌های دولتی محروم کرد و همچنین برای سه سال از گرفتن هرگونه وام بانکی در ایالت نیویورک محروم خواهد بود.

دادستانی نیویورک از دادگاه خواسته بود ترامپ را ۳۷۰ میلیون دلار جریمه کند اما قاضی دادگاه روز جمعه ۲۷ بهمن ماه جاری در حکمی ترامپ را به جریمه ۳۵۴.۹ میلیون دلاری محکوم کرد.

عکس| خشم ترامپ از انتشار عکسی از او با شکم چاق

منبع: فرارو
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین