کد خبر: ۸۹۳۴۷۰
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۰

قیمت فنس دور باغی اسفند ۱۴۰۲

یکی از چالش‌های باغداران برای حصارکشی، خرید فنس دور باغی است، زیرا این محصولات تنوع بسیار گسترده‌ای داشته و به همین سبب قیمت فنس نیز بازه بسیار بزرگی را در بر می‌گیرد.
قیمت فنس دور باغی اسفند ۱۴۰۲
آفتاب‌‌نیوز :

این موضوع سبب می‌شود تا خریداران بین قیمت مناسب یا ویژگی‌های خاص‌تر تصمیم سختی داشته و نتوانند اصولی عمل نمایند. اما توصیه می‌کنیم مبنای تصمیم‌گیری خود را قیمت فنس نگذارید! بلکه سعی کنید در ابتدا ویژگی‌های محصول انتخاب شده را به نسبت کاربرد و طول عمر مدنظر محصول‌تان مقایسه نمایید و سپس به قیمت آن را در همان روز و لحظه‌ای دسترسی پیدا کرده و آن را به طور دقیق به نسبت بودجه‌تان بررسی نمایید.

قیمت فنس حصاری دور باغ

همچنین سعی کنید تا به سراغ بهترین فروشندگان رفته تا بتوانید از کمترین قیمت موجود در بازار بهره‌مند شوید و هزینه نهایی خود را کاهش داده و مقرون به صرفه نمایید. در ادامه‌ی این مطالب جدول کاملی در خصوص قیمت فنس باغ ارائه می‌دهیم که مربوط به اسفندماه ۱۴۰۲ بوده و می‌تواند اطلاعات کاملی را به شما ارائه دهد؛ با استفاده از این جدول خواهید توانست تا برآورد ذهنی خود را نسبت به هزینه نهایی محصول تخمین بزنید و کمی تصمیم‌گیری راحت‌تری داشته باشید.

نام محصول

قیمت 

طول

وزن بر متر مربع

چشمه

نوع گالوانیزه

ضخامت مفتول

فنس ۷/۷ مفتول ۲

۳۱,۱۰۰ تومان

15m

0.675 kg

7.7cm

گرم

2 mm

فنس ۷/۵ مفتول ۲

۳۲,۱۰۰ تومان

15m

0.700 kg

cm7.5

گرم

2 mm

فنس ۷/۷ سیم ۲/۱

۳۲,۱۰۰ تومان

15m

0.750 kg

7.7cm

گرم

2.1 mm

فنس ۷/۵ مفتول ۲/۱

۳۲,۹۰۰ تومان

15m

0.770 kg

cm7.5

گرم

2.1 mm

فنس ۷/۷ مفتول ۲/۲

۳۴,۹۰۰ تومان

15m

0.820 kg

7.7cm

گرم

2.2 mm

فنس ۶/۷ مفتول ۲

۳۵,۳۰۰ تومان

15m

0.780 kg

6.7cm

گرم

2 mm

فنس ۷/۵ مفتول ۲/۲

۳۵,۵۰۰ تومان

15m

0.835 kg

cm7.5

گرم

2.2 mm

فنس ۶/۵ مفتول ۲

۳۶,۱۰۰ تومان

15m

0.800 kg

cm6.5

گرم

2 mm

فنس ۶/۷ سیم ۲/۱

۳۶,۵۰۰ تومان

15m

0.860 kg

6.7cm

گرم

2.1 mm

فنس ۶/۵ مفتول ۲/۱

۳۷,۷۰۰ تومان

15m

0.890 kg

cm6.5

گرم

2.1 mm

فنس ۶/۷ مفتول ۲/۲

۳۹,۷۰۰ تومان

15m

0.940 kg

6.7cm

گرم

2.2 mm

فنس ۶/۵ مفتول ۲/۲

۴۰,۱۰۰ تومان

15m

0.950 kg

cm6.5

گرم

2.2 mm

فنس ۵/۷ سیم ۲

۴۰,۶۰۰ تومان

15m

0.912 kg

5.7cm

گرم

2 mm

فنس ۷/۷ سیم ۲/۴

۴۱,۳۰۰ تومان

15m

0.980 kg

7.7cm

گرم

2.4 mm

فنس ۵/۵ مفتول ۲

۴۱,۹۰۰ تومان

15m

0.945 kg

cm5.5

گرم

2 mm

فنس ۷/۵ مفتول ۲/۴

۴۲,۱۰۰ تومان

15m

0.998 kg

cm7.5

گرم

2.4 mm

فنس ۵/۷ سیم ۲/۱

۴۲,۱۰۰ تومان

15m

1.000 kg

5.7cm

گرم

2.1 mm

فنس ۵/۵ مفتول ۲/۱

۴۴,۱۰۰ تومان

15m

1.050 kg

cm5.5

گرم

2.1 mm

فنس ۷/۷ مفتول ۲.۵

۴۴,۵۰۰ تومان

15m

1.060 kg

7.7cm

گرم

2.6 mm

عوامل موثر بر قیمت فنس دور باغی

علاوه بر مواردی که در طول مقاله به آن اشاره کردیم بهتر است به سراغ پارامتر‌هایی برویم که روی قیمت فنس تاثیر می‌گذارند. اطلاع از این پارامتر‌ها کمک می‌کند تا قیمت فنس دور باغی انتخاب شده را با ویژگی‌های آن بسنجید و تناسب صحیحی بین آن‌ها برقرار نمایید. از مهم‌ترین این پارامتر‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود: 

  • جنس مفتول: مفتول‌ها مهم‌ترین مواد سازنده فنس‌ها هستند که جنس‌های مختلفی همچون گالوانیزه گرم، دارای روکش پی وی سی، مفتول سیاه و. دارند. هرکدام از این مواد اولیه قیمت متفاوتی خواهند داشت و هزینه نهایی محصول را متمایز می‌نمایند. همچنین توجه نمایید که این اجناس علاوه بر قیمت بر کیفیت نهایی محصول نیز تاثیر گذاشته و کاربرد آن را متمایز می‌نماید.
  • ضخامت مفتول: هرچه مفتول ضخیم‌تر باشد، دوام، طول عمر، مقاومت در برابر شرایط سخت آب و هوایی و. نیز بالاتر خواهد بود. البته این مزایا بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای نخواهند بود و منطقا هرچه ضخامت مفتول بالاتر مزایای آن بیشتر خواهد شد که در نتیجه قیمت و هزینه نهایی محصول نیز بیشتر می‌شود.
  • سایز چشمه: از آنجایی که فنس‌ها از قرار گیری مورب، عمودی یا افقی مفتول‌ها روی هم درست شده‌اند در بین آن فضای خالی وجود دارد که در اصطلاح به آن چشمه می‌گویند. این چشمه‌ها هرچه کوچکتر باشند، قیمت محصول بالاتر است؛ زیرا از مفتول ضخیم‌تر و با تعداد بالاتری در ساخت آن استفاده شده است.
  • ارتفاع توری فنس: توری هرچه از لحاظ ارتفاع بلندتر باشد، متریال بیشتری در ساخت آن استفاده خواهد شد و در نتیجه نیز قیمت نهایی محصول بالاتر می‌رود.
  • نوسانات قیمت بازار: از آنجایی که متریال اولیه این محصولات از فلز است و قیمت فلز در بازار همواره نوسان داشته و مقدار ثابتی ندارد، این محصول نیز همواره تحت تاثیر این نوسانات خواهد بود.

قیمت فنس دور باغی

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم به طور کامل در خصوص قیمت فنس‌های باغی صحبت نماییم و بررسی کاملی درباره آن ارائه دهیم. این فنس‌ها یکی از کاربردی‌ترین محصولات ساخته شده در زمینه باغداری محسوب می‌شوند و از محبوبیت خاصی در بین باغداران برخوردارند. در آخر نیز پیشنهاد می‌کنیم که حتما برای خرید این محصولات علاوه بر بررسی ویژگی‌ها و کاربرد‌های محصول مدنظر خود، قیمت آن را به صورت بروز و لحظه‌ای چک نمایید تا خریدی آگاهانه را تجربه کنید.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین