کد خبر: ۸۹۳۵۲۸
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷

چرا فرشید اسماعیلی به استقلال نرفت

هافبک سابق نساجی درباره جدایی اش از نساجی و عدم حضور در استقلال توضیحاتی را ارائه کرد.
چرا فرشید اسماعیلی به استقلال نرفت
آفتاب‌‌نیوز :

فرشید اسماعیلی هافبک سابق نساجی درباره جدایی از این تیم اظهار کرد: ابتدا باید از هواداران نساجی تشکر کنم که در طول نیم فصل اول از من حمایت کردند و بار‌ها در ورزشگاه وطنی تشویقم کردند و باید بگویم هرگز آن‌ها را فراموش نخواهم کرد. همین جا از آن‌ها بابت مشکلات پیش آمده عذرخواهی می‌کنم و آرزوی موفقیت برای این تیم پرطرفدار و با ریشه دارم.

او ادامه داد: بعد از پیشنهاد و نامه‌ی باشگاه استقلال به نساجی دوست داشتم دوباره پیراهن استقلال را بپوشم، چون به هر حال سال‌های خوبی را با این تیم داشتم و بازوبند کاپیتانی را به بازو بسته بودم و همین جا هم می‌گویم اگر اسم و رسمی را در فوتبال دارم به خاطر استقلال است.

هافبک سابق استقلال افزود: با صحبت‌هایی که با نکونام انجام دادم قرار بود اتفاقاتی بیفتد که به استقلال بازگردم، اما واقعا نمی‌دانم چرا جوی درست شد که نتوانم دوباره به استقلال بازگردم. این هم در شرایطی که به خاطر این تیم حتی ۴ هفته صبر کردم. قسمت نشد دوباره به استقلال بازگردم، اما امیدوارم روزی اگر مربی بازیکنی را نیاز داشت فضا برای آمدنش فراهم باشد. اما باید از مجموعه نساجی تشکر کنم که در این مدت که در کنار آن‌ها حضور داشتم کمک کردند و باید بگویم که مانند این مجموعه در فوتبال کم پیدا می‌شود. البته درودگر هم تا زمانی که در نساجی بود رابطه خیلی خوبی با هم داشته و همچنان داریم.

اسماعیلی درباره حضورش در پیکان در نیم فصل دوم لیگ برتر بیان کرد: درباره حضورم در پیکان با عنایتی و آقای مددی صحبت کردم. آقا رضا تماس گرفت و جلسه‌ای را با یکدیگر برگزار کردیم که در نهایت تصمیم گرفتم به این تیم بروم. امیدوارم با تلاش بازیکنان و کادرفنی پیکان جایگاه خوبی در جدول رده بندی لیگ برتر پیدا کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین