کد خبر: ۸۹۵۷۳۸
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۲:۴۳

کلیه مدارس استان زنجان ۱۲ اسفند تعطیل شد

مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان گفت: همه مدارس استان زنجان در همه مقاطع تحصیلی فردا ۱۲ اسفندماه به دلیل برگزاری انتخابات در مدارس و طولانی شدن فرآیند شمارش آرا تعطیل شد.
کلیه مدارس استان زنجان ۱۲ اسفند تعطیل شد
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی ورقائی شامگاه جمعه افزود: فرایند رای گیری در شعب پیش بینی شده از ساعت هشت صبح امروز آغاز و تا ساعت ۲۰ امشب تمدید شده است. با توجه به حضور مردم در شعب اخذ رای، امکان تمدید این زمان نیز وجود دارد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان از مردم درخواست کرد: رای گیری را به آخر وقت نیندازند و هرچه سریعتر برای رای دادن به پای صندوق‌ها مراجعه کنند.

بر اساس اعلام ستاد انتخابات استان زنجان انتخابات در همه حوزه‌های انتخابیه این استان طبق توافق وزارت کشور با شورای نگهبان به صورت نیمه الکترونیکی برگزار می‌شود.

۷۷۲ شعبه ثابت و سیار با یک هزار و ۴۳۸ نقطه - محل در استان زنجان برای رای گیری آماده شده است.

در مجموع حدود ۱۱ هزار نفر از استان زنجان در امر برگزاری انتخابات به‌عنوان مجریان و عوامل نظارتی و حفاظتی در شعب نقش آفرینی می‌کنند.

حدود ۸۵۰ هزار نفر در استان واجد شرایط رای دادن در انتخابات هستند که از این تعداد بیش از ۳۹ هزار نفر را رای اولی‌ها تشکیل می‌دهند.

در مجموع ۱۹۹ نامزد در حوزه‌های انتخابیه استان زنجان رقابت می‌کنند که در حوزه انتخابیه زنجان و طارم ۱۱۹ نفر، ابهر، خرمدره و سلطانیه ۲۹ نفر، خدابنده ۲۴ نفر و ماهنشان و ایجرود ۲۷ نفر نامزد‌های دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از استان زنجان هستند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین