کد خبر: ۸۹۶۴۲۴
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۰
رهبر انقلاب سه اصله نهال کاشتند

رهبر انقلاب: مردم با حضور در انتخابات، مقابل دشمنان یک حرکت حماسه آمیزی انجام دادند

آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی در هفته منابع طبیعی و همزمان با روز درختکاری صبح امروز سه‌شنبه سه اصله نهال کاشتند.
رهبر انقلاب: مردم با حضور در انتخابات، مقابل دشمنان یک حرکت حماسه آمیزی انجام دادند
آفتاب‌‌نیوز :

رهبری با اشاره به برگزاری انتخابات، فرمودند: از ملت ایران به خاطر حضورشان در پای صندوق‌های رای تشکر کنم.

رهبر انقلاب صبح امروز پس از کاشت نهال به متاسبت روز درختکاری گفتند: لازم میدانم اشاره کنم به موضوع مهم انتخابات و از ملت ایران تشکر کنم بخاطر حضورشان در پای صندوق‌های رأی. هم یک وظیفه‌ی اجتماعی و تمدنی را ملت ایران با این حضور انجام دادند، هم یک جهاد انجام دادند.

*میگوییم جهاد؛ چرا؟ چون در مقابل تبلیغات دشمنان بود. حدود یک سال تقریباً، دشمنان ملت ایران، دشمنان ایران اسلامی، دشمنان جمهوری اسلامی از اطراف دنیا تلاش کردند که مردم را منصرف کنند از انتخابات و انتخابات را از رونق بیندازند.

*مردم با حضور خودشان در پای صندوقها، در مواجهه‌ی با این حرکت دشمنان، یک حرکت بزرگ و حماسه‌آمیزی را انجام دادند، بنابراین این یک جهاد بود.

*از دست‌اندرکاران انتخابات هم تشکر میکنیم، از مسئولین برگزاری، از مسئولین تبلیغات، از مسئولین امنیت، از همه‌ی کسانی که به‌نحوی به برگزاری انتخابات کمک کردند.

*این سیلی که در ناحیه‌ی جنوبی استان سیستان و بلوچستان اتفاق افتاد خسارت‌هایی وارد کرده به مردم و خسارت‌های زیادی هم وارد کرده است.

حتماً امداد‌هایی که دارد انجام میگیرد بایستی ادامه پیدا کند.

*بحمداللّه گروه‌های امدادی -چه از مسئولین دولتی و چه غیر آنها- مشغول کار هستند، تلاش میکنند، کمک میکنند، باید ادامه پیدا کند و دیگرانی که میخواهند، میتوانند، مشتاق به ورود در این کمک‌ها هستند، آن‌ها هم وارد بشوند و اضافه کنند بر این کمکها.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین