کد خبر: ۸۹۶۵۵۱
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۷

راکی: خواستار شفافیت مالی طالقانی شدم، ۶ ماه محرومم کرد

داور جنجالی لیگ برتری مدعی شد به خاطر مشکلات شخصی‌اش با رییس هیات فوتبال خوزستان برای شش ماه از سوی کمیته اخلاق این هیات فوتبال محروم شده است.
راکی: خواستار شفافیت مالی طالقانی شدم، ۶ ماه محرومم کرد
آفتاب‌‌نیوز :

عباس راکی درباره محرومیت شش‌ماهه‌اش از سوی کمیته اخلاق بیان کرد: آقای طالقانی به خاطر مصاحبه من در شبکه ورزش این کار را کرده است و با نامه‌ای من را تا اطلاع ثانوی محروم کرد. او مدعی شد که من روی آنتن زنده به پسر او بی‌احترامی کردم و فحش دادم. من هم پاسخ دادم که  پسر شما چه وجاهت قانونی در فوتبال دارد؟ آقای شاه‌حسینی نیز وکیل خانوادگی آقای طالقانی و پسرش است. من به شاه‌حسینی زنگ زدم که دفاعیه‌ام را به او تحویل بدهم که نزدیک هفت ماه است که طالقانی را ندیده‌ام، پرونده را داد به قاضی دو ماه محرومم کردند. اکنون هم به این حکم اعتراض کرده‌ام.

او در پاسخ به این پرسش که چرا کمیته اخلاق هیات فوتبال خوزستان او را محروم کرده است، گفت: هیاتِ فوتبالِ خودش است. خودش شکایت کرده، خودش حکم داده و خودش هم محروم کرده است. جالب اینجاست که در همین راستا پرونده‌ای برای من در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال تشکیل داده که مستندات من باعث شده است فدراسیون فوتبال اصلا من را فرا نخواند و آن را پیگیری نکند. همچنین تحقیقات صورت‌گرفته در حراست وزارت ورزش باعث شده است حق به من داده شود.

راکی درباره این محرومیت با بیان اینکه این چیزها مهم نیست، گفت: شما باید عقل خود را قاضی کنید! او خودش شاکی بوده و خودش حکم صادر کرده است. طالقانی اواخر عمر کاری‌اش است و تا چند وقت دیگر خیلی چیزها مشخص می‌شود.

او مدعی شد: طالقانی پرونده‌های بازی دارد که به خاطرشان مدام سوال و جواب می‌شود و از من هم به عنوان مطلع دعوت می‌شود. چنین چیزی اصلا وجود ندارد و من جزو هیات فوتبال ایذه بودم و خواستار شفافیت مالی ایشان شدم، برای من پرونده‌سازی کردند و بدون دعوتم و جواب‌ندادن تلفن‌ام توسط شاه‌حسینی، برایم رای صادر کردند. من با نامه‌ای که به آقای بنی‌تمیم زدم، خواستار شفافیت مالی هیات فوتبال و آقای طالقانی طبق ماده ۳۸ آیین‌نامه فدراسیون فوتبال شدم و آقای شاه‌حسینی به دلیل رفت و آمد با طالقانی، جواب تلفنم را برای ارائه لایحه دفاعی نداد و در نهایت محرومم کردند و دعوا و بحث ما اصلا ربطی به مسائل داوری نداشت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین