کد خبر: ۸۹۶۶۲۴
تاریخ انتشار : ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۲

هواشناسی ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ / امروز آسمان ایران بارانی می‌شود

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: امروز در اکثر مناطق شرقی کشور تحت تأثیر سامانه بارشی قرار دارد. بر اساس اعلام هواشناسی، امروز در استان‌های سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و جنوب کرمان بارش پراکنده روی می‌دهد و سپس سامانه بارشی از کشور خارج می‌شو د.همچنین فردا نیز با ورود موج بارشی جدیدی از شمال غرب در استان‌های واقع در این منطقه رگبار، رعدوبرق، وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.
هواشناسی ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ / امروز آسمان ایران بارانی می‌شود
آفتاب‌‌نیوز :

سازمان هواشناسی اعلام‌کرد: امروز (چهارشنبه) در سیستان و بلوچستان، شرق هرمزگان و جنوب کرمان، رگبار و رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. همچنین در اواخر وقت در مناطقی از شمال غرب و غرب کشور نیز بارش پراکنده رخ می‌دهد.

به گزارش سازمان هواشناسی، پنجشنبه گستره بارش آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کرمانشاه، کردستان، زنجان، قم، مرکزی، همدان، قزوین، البرز، تهران، لرستان و چهارمحال و بختیاری را فرا می‌گیرد.

جمعه در مناطقی از شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل دریای خزر، شمال شرق، شرق و دامنه‌ها و ارتفاعات زاگرس مرکزی و شنبه در شمال غرب، شمال شرق، جنوب و جنوب شرق کشور بارش رخ می‌دهد.

یکشنبه با تشدید و گسترش بارش در مناطقی از شمال غرب، غرب، دامنه‌های جنوبی البرز، شمال شرق، شرق، جنوب شرق و دامنه‌های زاگرس مرکزی، شاهد بارندگی خواهیم بود.

طی این پنج روز بارش در مناطق مرتفع و کوهستانی به شکل برف و در مناطق جنوبی با رعد و برق همراه است.

چهارشنبه با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا و انباشت آلاینده‌های جوی، کیفیت هوای شهر‌های صنعتی و پرجمعیت تهران، کرج، قم، اراک و اصفهان کاهش می‌یابد.

از پنجشنبه تا یکشنبه در جنوب، جنوب شرق و شرق وزش باد شدید رخ می‌دهد.

امروز دریای عمان تنگه هرمز و شرق خلیج فارس مواج است. دریای خزر نیز پنجشنبه و یکشنبه مواج خواهد بود.

آسمان امروز تهران، صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار محلی پیش‌بینی شده است که در اوقات شب کمی ابری تا نیمه ابری خواهد شد.

بیشینه دمای امروز پایتخت ۱۳ و کمینه دمای آن چهار درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین