کد خبر: ۸۹۶۹۰۴
تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۶

اطلاعیه پلیس به مناسبت ماه رمضان

ضوابط و نحوه صدور مجوز ویژه ماه مبارک رمضان برای واحد‌های صنفی از طریق اتحادیه‌های صنفی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.۶- مسئولان و متولیان محترم صنوف، نظارت کامل بر روند خدمات دهی به هموطنان عزیز را در اولویت قرار دهند. در پایان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، ان‌شاءالله که دعای خیر روزه داران و مردم عزیز بدرقه راه نیرو‌های پلیس در ایام مهمانی خدا باشد.
اطلاعیه پلیس به مناسبت ماه رمضان
آفتاب‌‌نیوز :

 فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با تبریک حلول ماه رمضان، «ماه تزکیه و خودسازی» ضمن رعایت متقابل شأن میزبان و مسافران نوروزی معذور از روزه داری؛ توجه هموطنان عزیز به ویژه متصدیان واحد‌های صنفی و اماکن عمومی را به رعایت و اجرای موارد زیر جلب می‌نماید:

۱- متصدیان هتل ها، مهمانپذیرها، رستوران‌های بین راهی، پایانه ها، فرودگاه‌ها و ایستگاه‌های راه آهن با اخذ مجوز از مراکز ذی ربط، ضمن رعایت شئون اسلامی و متناسب سازی فضا‌ها و پوشاندن فضای خود (به نحوی که از بیرون قابل رؤیت نباشد) می‌توانند به مسافران خدمات ارائه کنند و فعالیت سایر اماکن پذیرایی فاقد مجوز ویژه ماه مبارک رمضان از یک ساعت قبل از اذان مغرب (افطار) مجاز است. واحد‌های ارائه خدمات به مسافران با تفکیک از منظر عمومی، نسبت به نصب اعلان ویژه مسافران نوروزی در ورودی اقدام کنند.

۲- سرنشینان محترم وسایل نقلیه (اعم از عمومی و شخصی) که در حال تردد هستند؛ همچنین هموطنان عزیزی که از فضای پارک ها، بوستان‌ها و تفرجگاه‌ها استفاده می‌کنند حرمت و حریم ماه رمضان و روزه داران محترم را همچون همیشه به جا آورند.

۳- مسافران محترم با توجه به فضای معنوی حاکم بر جامعه، اخلاق و پوشش اسلامی را مورد توجه قرار دهند.

۴- گشت‌های انتظامی و راهور در زمان افطار و شب‌های قدر که حضور و تردد مردم عزیز تراکم بیشتری دارد، تلاش می‌کنند رفت و آمد را تسهیل کنند و امنیت را ارتقاء بخشند که در این جهت همکاری مردم و روزه داران بسیار راهگشا خواهد بود.

۵- ضوابط و نحوه صدور مجوز ویژه ماه مبارک رمضان برای واحد‌های صنفی از طریق اتحادیه‌های صنفی مربوطه اطلاع رسانی خواهد شد.۶- مسئولان و متولیان محترم صنوف، نظارت کامل بر روند خدمات دهی به هموطنان عزیز را در اولویت قرار دهند. در پایان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، ان‌شاءالله که دعای خیر روزه داران و مردم عزیز بدرقه راه نیرو‌های پلیس در ایام مهمانی خدا باشد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین