کد خبر: ۸۹۷۰۵۵
تاریخ انتشار : ۱۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۷

تجمع کارگران هفت تپه / رئیسی نماینده فرستاد

رییس جمهور با تعدادی از نمایندگان کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه دیدار کرد و نسبت به دغدغه آن‌ها برای واگذاری قطعی این شرکت به صنایع جانبی قول پیگیری جدی داد.
تجمع کارگران هفت تپه / رئیسی نماینده فرستاد
آفتاب‌‌نیوز :

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی ظهر امروز جمعه برای افتتاح طرح پاک چوب با بالگرد عازم شوش بود در مسیر حرکت بالگرد و مشاهده تجمع کارگران در ورودی شرکت پاک چوب، علاوه بر دیدار خود با تعدادی از نمایندگان این شرکت، معاون اجرایی و رئیس دفتر خود را برای بررسی مطالبه کارگران به میان آن‌ها فرستاد.

خبرگزاری مهر نوشته است که برنامه‌های فشرده رئیس جمهور در سفر یک روزه به خوزستان مانع از حضور وی در جمع کارگران هفت تپه شد.

«محسن منصوری» معاون اجرایی رئیس جمهور و غلامحسین اسماعیلی با حضور در جمع کارگران هفت تپه نسبت به پیگیری مطالبه این کارگران برای واگذاری قطعی شرکت هفت تپه به شرکت صنایع جانبی نیشکر قول مساعد داد.

رئیسی هفتم اردیبهشت ماه امسال در جریان سفر استانی به خوزستان با حضور در جمع کارگران شرکت هفت تپه به نامه جمعی از کارگران این شرکت که از رئیس جمهور برای حضور در جمعشان دعوت کرده بودند لبیک گفته بود.

شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با وسعتی بیش از ۲۴ هزار و ۹۰۰ هکتار در نزدیکی شهر شوش و در فاصله ۱۰۰ کیلومتری شمال اهواز قرار دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین