کد خبر: ۸۹۷۲۰۴
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۴

برکناری معاونت سیاسی صداوسیما

علیرضا خدابخشی معاون سیاسی صداوسیما از سمت خود برکنار شده و قرار است محمدعلی صائب رئیس خبرگزاری صداو سیما با حفظ مسئولیت خود، سرپرستی معاونت سیاسی را نیز برعهده بگیرد.
برکناری معاونت سیاسی صداوسیما
آفتاب‌‌نیوز :

در حکم جبلی برای محمدعلی صائب آمده است: «ضروری‏ است همه محور‌های حکم انتصاب معاون سیاسی به‌صورت جدی در دستور کار شما و مورد پیگیری مستمر در آن حوزه باشد. تجربه عملیات رسانه‏‌ای بی‌‏سابقه و گسترده رسانه ملی در انتخابات اخیر نشان داد که شکوفایی ظرفیت‌‏های بزرگ با همت و عزم همکاران قابل تحقق است و معاونت سیاسی می‌تواند در این زمینه یکی از پیشران‌‏های رسانه‏ ملی باشد.»

رئیس رسانه ملی در پایان از زحمات و تلاش‌های مفید علیرضا خدابخشی که پیش از این معاون سیاسی سازمان صداوسیما بود، تشکر کرده است.

محمدعلی صائب از سال ۷۹ تا ۸۹ در سمت‌های خبری رادیو پیام، رادیو جوان و رادیو ایران مشغول فعالیت بوده است. وی قائم‌مقامی اداره کل پخش اخبار صدا، خبرنگاری در معاونت خبر مرکز خراسان جنوبی تا سال ۹۴، معاونت خبر مرکز خراسان جنوبی تا سال ۹۸ و مسئولیت باشگاه خبرنگاران جوان این استان را نیز در کارنامه رسانه‌ای خود دارد. صائب مدیر دفتر رئیس سازمان صداوسیما در زمان پیمان جبلی بود و از شهریور ۱۴۰۱ ریاست خبرگزاری صداوسیما را برعهده داشت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین