کد خبر: ۸۹۷۲۲۰
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۴

مجری جنجالی تلویزیون: نبودنم ربطی به اتفاقات سیاسی و اجتماعی نداشت

نیلوفر امینی‌فر مجری تلویزیون گفت: نبود من در این چهار سال بدون هیچ دلیلی و در پی یک تصمیم شخصی رخ داد که ربطی به اتفاقات سیاسی و اجتماعی و … نداشت. این نبودن به بلوغ شخصی من کمک کرد و باعث شد سوادم بیشتر شود. البته که عده‌ای هم از نبودن من سوء استفاده کردند.
مجری جنجالی تلویزیون: نبودنم ربطی به اتفاقات سیاسی و اجتماعی نداشت
آفتاب‌‌نیوز :

نیلوفر امینی فر مجری تلویزیون با اشاره به حضور برخی چهره‌های ناشناخته در کسوت اجرا در تلویزیون بیان کرد: نمی‌دانم چرا برخی مدیران دیگر آن دلسوزی زمان ما را در انتخاب‌ها ندارند. سخت گیری‌هایی که در گذشته می‌شد انگار دیگر وجود ندارد خاطرم هست من دهه ۸۰ آن قدر پیگیری کردم تا بتوانم وارد حوزه اجرا در تلویزیون شوم و در نهایت از طریق زیرنویس خانه فرهنگ نیم رخ توانستم تست اجرا بدهم و بعد مراحل مختلف را طی کردم.

وی اضافه کرد: الان گویا این‌طور نیست و کمتر مجریانی می‌بینیم که برای کار حرفه‌ای آمده باشند انگار فقط آمده اند که اجرا کنند یا دیده شوند. مثلا شاید اجرای یک برنامه ترکیبی که مخاطبش بانوان و اعضای خانواده هستند نیاز به سابقه بیشتری داشته باشد تا مخاطب با مجری ارتباط بگیرد و او همدلی مخاطب را به دست بیاورد.

این مجری جوان تلویزیون تصریح کرد: این نکات بدین معنا نیست که ما استعداد‌های جوان را نادیده بگیریم بلکه به این معناست که باید استاندارد‌هایی را هم در نظر گرفت و نباید هر برنامه‌ای روی آنتن ببریم یا این قاب ارزشمند در اختیار هرکسی قرار بگیرد. فرد مستعد هم باید بداند مرحله به مرحله و گام به گام باید این حرفه را پیش بگیرد.

امینی فر درباره اینکه تمایلش برای اجرای دوباره، با تاکید روی چه مولفه‌هایی است عنوان کرد: برای من اهمیت دارد که همه کسانی‌که کاری را جلوی دوربین می‌برند سواد و آگاهی کار را داشته باشند یا صرفاً برای رزومه جمع کردن دنبال این حرفه از تولید تا بخش‌های مختلف آن نیایند. باید همه در اتاق فکر سهیم باشیم. زمانی در مصاحبه‌ای گفته بودم برخی تهیه کنندگان بیشتر درگیر اتاق‌های مالی هستند تا اتاق فکر از این رو همه این مسایل باید دیده و در نظر گرفته شود.

وی در پایان درباره مدت زمانی که روی آنتن نبود، گفت: نبود من در این چهار سال بدون هیچ دلیلی و در پی یک تصمیم شخصی رخ داد که ربطی به اتفاقات سیاسی و اجتماعی و … نداشت. این نبودن به بلوغ شخصی من کمک کرد و باعث شد سوادم بیشتر شود. البته که عده‌ای هم از نبودن من سوءاستفاده کردند، اما الان دنبال اتفاقات و تغییرات خوب در زمینه اجرا هستم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین