کد خبر: ۸۹۷۴۴۱
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۸

آخرین فرصت گلزن دربی برای ماندن در پرسپولیس!

با محرومیت کنعانی‌زادگان، حالا نگاه همه پرسپولیسی‌ها به ستاره گرجستانی است.
آخرین فرصت گلزن دربی برای ماندن در پرسپولیس!
آفتاب‌‌نیوز :

گولسیانی فصل قبل ستاره پرسپولیس و یکی از ستون‌ها در قهرمانی سه گانه بود. او طی سال‌ها سال‌های حضور در ایران با لباس ذوب آهن، سپاهان و نساجی کیفیت و ارزش خود را نشان داده و در پرسپولیس هم خود را اثبات کرد. قرارداد ستاره گرجستانی تمدید شد، اما با حضور مرتضی پورعلی‌گنجی و بازگشت محمد حسین کنعانی‌زادگان او به نیمکت تبعید شد. بعد معصومیت پورعلی‌گنجی به ترکیب برگشت و همین حالا بعد از شهاب زاهدی جدا شده بهترین گلزن پرسپولیس است.

وقتی پنالتی زن اول پرسپولیس در بازی قبل برابر ذوب آهن مصدوم شد و از زمین بیرون رفت، همه نگران وضعیت او بودند. اعلام شد او به کشورش بازگشته تا مصدومیت خود را مداوا کند. به صورت طبیعی پرسپولیس به این مدافع گلزن در دربی نیاز داشت. گولسیانی قبلاً در دربی برای پرسپولیس گل زده، اما اتفاقی که در بازی این هفته پرسپولیس برابر فولاد افتاد، حضور او را حیاتی و بازگشت این مدافع گرجستانی را تبدیل به هدف و وظیفه اول پرسپولیسی‌ها کرد.

محمدحسین کنعانی‌زادگان با دریافت چهارمین کارت زرد دربی را از دست داد و حالا در غیاب او پرسپولیس بیشتر از همیشه به ستاره گرجستانی خود نیاز دارد. حتی با حضور گئورگی هم پرسپولیس برای انتخاب زوج او در قلب دفاع مشکل خواهد داشت، چه رسد به نبودن او! در حال حاضر دو بازیکن امکان حضور در این منطقه را دارند. فرشاد فرجی که در همین بازی برابر فولاد با اشتباه زمینه ساز گل دوم حریف شد و علی نعمتی که اگرچه سابقه گلزنی در دربی را هم دارد، اما به واسطه اشتباهات فاحش در دو ماه اخیر باعث شد پرسپولیسی‌ها اولویت خرید خود را یک دفاع چپ بگذارند.

با آمدن و درخشش عبدالکریم حسن، نعمتی به طور کامل نیمکت نشین شد و از دایره ذهنی مربی برزیلی خارج، اما حالا و در پی محرومیت کنعانی‌زادگان او هم دوباره شانس حضور در دربی را دارد. شانسی که باید به چشم آخرین فرصت برای ماندن در پرسپولیس به آن نگاه کند!

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین