کد خبر: ۸۹۷۷۱۱
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۱

واکنش تند اسرائیل به حمایت سازمان ملل از ملت غزه

 رژیم صهیونیستی بار دیگر با حمله به «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل متحد، از وی خواست تا با توجه به اظهاراتش در محکومیت جنایات این رژیم علیه ملت فلسطین در نوار غزه، از سمت خود استعفا دهد.
واکنش تند اسرائیل به حمایت سازمان ملل از ملت غزه
آفتاب‌‌نیوز :

به گزارش رادیوی رژیم صهیونیستی، «گیلاد اردان» نماینده رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد با حمله به این سازمان و طرح ادعا‌های واهی علیه مسلمانان در سرزمین‌های اشغالی مدعی شد: سازمان ملل کاری جز حرف‌های توخالی و فشار بر ما برای توقف جنگ انجام نمی‌دهد و مسلمانان (در سرزمین‌های اشغالی) از ماه رمضان به عنوان بهانه‌ای برای خشونت و تروریسم بیشتر استفاده می‌کنند!

دبیرکل سازمان ملل از زمان آغاز تجاوزات وحشیانه به نوار غزه تاکنون مورد حملات متعدد رژیم صهیونیستی قرار گرفته است که بارزترین آن‌ها عصبانیت شدید تل‌آویو از پیام بی سابقه گوترش به شورای امنیت در خصوص جنگ رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه بود. وی در این نامه درباره خطرات این جنگ در سطح جهانی و فروپاشی نظم عمومی در نوار غزه هشدار داده بود.

مردم نوار غزه، در سایه تجاوز‌های مستمر و بمباران‌های خشونت‌آمیز و بی وقفه و در بحبوحه آوارگی بیش از ۱.۸ میلیون نفر در اردوگاه ها، از یک فاجعه انسانی بی سابقه رنج می‌برند. رژیم اشغالگر در یکصد و پنجاه و هفتمین روز از آغاز جنایات خود، به نسل کشی علیه مردم غزه و هدف قرار دادن مناطق مسکونی، تیم‌های پزشکی و روزنامه نگاران ادامه می‌دهد و وزارت بهداشت فلسطین در غزه امروز در تازه‌ترین آمار خود اعلام کرد که از آغاز جنگ رژیم اسرائیل علیه ساکنان غزه تاکنون تعداد شهدای غزه به ۳۱ هزار و ۱۱۲ نفر افزایش یافته است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین