کد خبر: ۸۹۷۷۴۰
تاریخ انتشار : ۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۹

واژگونی ام‌وی‌ام با یک کشته و ۳ مجروح

رئیس پلیس‌راهور استان فارس گفت: در پی واژگونی سواری ام‌وی‌ام در بزرگراه حسینی الهاشمی شهرستان شیراز، یک نفر فوت و ۳ نفر نیز مجروح و روانه بیمارستان شدند.
واژگونی ام‌وی‌ام با یک کشته و ۳ مجروح
آفتاب‌‌نیوز :

صادق سلیمی امروز، ۲۱ اسفندماه با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی سواری ام‌وی‌ام در بزرگراه حسینی الهاشمی شهرستان شیراز، بلافاصله گشت تصادفات به همراه دیگر نیروهای امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور مأموران در محل و در بررسی‌های اولیه مشخص شد سواری مذکور با ۴ سرنشین واژگون و با تیر برق برخورد کرده است.

رئیس پلیس‌راهور استان فارس با بیان اینکه در این حادثه یکی از سرنشینان به دلیل شدت جراحات وارده در دم فوت و ۳ نفر دیگر نیز مجروح و توسط عوامل امدادی به بیمارستان اعزام شدند، گفت: علت حادثه از سوی کارشناسان عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه ناشی از تخطی از سرعت مطمئنه اعلام شده است.

بی احتیاطی راننده و مجروح شدن ۴ نفر

رئیس پلیس‌راه شمال استان فارس از واژگونی یک دستگاه کامیون و مجروح شدن ۴ نفر در محور مواصلاتی کوار-شیراز خبر داد و گفت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی یک دستگاه کامیون در محور مواصلاتی کوار-شیراز، بلافاصله ماموران به آدرس اعلامی اعزام شدند.

عبدالهاشم دهقانی افزود: ماموران با حضور در صحنه مشاهده کردند یک دستگاه کامیون حامل ۴ سرنشین که اعضای یک خانواده بودند واژگون و همه آنان مجروح شده‌اند.

وی با بیان اینکه کارشناسان علت این حادثه را عدم توجه به جلو از سوی راننده اعلام کردند، به رانندگان توصیه کرد با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به حقوق خود و دیگران احترام گذاشته و از مواردی که موجب غفلت و حواس پرتی آنان در رانندگی می‌شود پرهیز کنند.

کشف تریاک در یکی از روستاهای شیراز

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس از کشف ۳۵ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک و دستگیری ۲ قاچاقچی در یکی از روستاهای شهرستان شیراز خبر داد و گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری کارکنان پلیس فرودگاه شیراز با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند فردی در منزل خود در یکی از روستاهای شهرستان شیراز اقدام به خرید و فروش تریاک می‌کند که موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

سیدجواد رضوی افزود: ماموران با هماهنگی مرجع قضایی به محل مورد نظر اعزام و موفق شدند در بازرسی از صندوق عقب یک سواری سمند که درون حیاط منزل پارک بود ۳۵ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک کشف و ۲ نفر قاچاقچی را نیز دستگیر کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس با بیان اینکه متهمین برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند، تصریح کرد: شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از فعالیت سوداگران مرگ، آن را به پلیس ۱۱۰ گزارش دهند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین