کد خبر: ۸۹۷۸۶۶
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰

انتقاد تند احمد خاتمی به رئیس دولت اصلاحات

«حضور در انتخابات در برخی کشور‌ها اجباری است و محرومیت برای عدم مشارکت وجود دارد. در برخی کشور‌های جهان فراز و نشیب مشارکت در انتخابات وجود دارد که جورج بوش با ۲۵ درصد مشارکت رئیس جمهور آمریکا شده چرا رسانه‌ها چیزی در مورد آن مشارکت به مردم دنیا نمی‌گویند.»
انتقاد تند احمد خاتمی به رئیس دولت اصلاحات
آفتاب‌‌نیوز :

سید احمد خاتمی با کنایه به رئیس دولت اصلاحات گفت: برخی مشکلات کنونی کشور در مدیریت برخی آقایان رخ داده که در انتخابات مشارکت نکردند و خود را معترض قلمداد کردند.

احمد خاتمی سه عنصر "ولایت مداری، حضور مردم و بصیرت" را نگهدارنده انقلاب دانست و ابراز داشت: حضور مردم در ۱۱ اسفند بی‌نظیر و کم‌سابقه بود که شورای نگهبان بیش از ۱۵ هزار نامزد انتخابات مجلس دوازدهم را تأیید کرد.

نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به انتخابات گفت: جنگ روانی و رسانه‌ای از یک سال گذشته دشمنان نتوانست حضور مردم در پای صندوق‌های رأی را تحت‌الشعاع قرار دهد که حضور ۴۱ درصدی کمر دشمنان را شکست.

خاتمی با بیان اینکه افرادی که در انتخابات شرکت نکردند به‌زعم خود اعتراض داشتند، افزود: مردم با وجود وضعیت و مشکلات اقتصادی پای صندوق‌های رأی آمدند و نشان دادند حساب نظام و مسئولین جدا است و مسئولین باید با روحیه بسیجی مشکلات مردم را حل و برطرف کنند.

وی با بیان اینکه حضور در انتخابات در برخی کشور‌ها اجباری است و محرومیت برای عدم مشارکت وجود دارد بیان کرد: در برخی کشور‌های جهان فراز و نشیب مشارکت در انتخابات وجود دارد که جورج بوش با ۲۵ درصد مشارکت رئیس جمهور آمریکا شده چرا رسانه‌ها چیزی در مورد آن مشارکت به مردم دنیا نمی‌گویند.

عضو خبرگان رهبری شرکت مردم در انتخابات را پیروزی اعظم عنوان کرد و گفت: برخی مشکلات کنونی کشور در مدیریت برخی آقایان رخ داده که در انتخابات مشارکت نکردند و خود را معترض قلمداد کردند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین