کد خبر: ۸۹۷۹۷۳
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۵

اولین اقدام جدی بارسا برای خرید ستاره یونایتد

دکو در روز‌های اخیر با مدیر اجرایی منچستریونایتد دیدار داشته و در مورد انتقال میسون گرین‌وود حرف زده است.
اولین اقدام جدی بارسا برای خرید ستاره یونایتد
آفتاب‌‌نیوز :

گرینوود پس از مشکلات غیرفوتبالی که داشت و دادگاهی شدن به خاطر ضرب و شتم نامزدش، از یونایتد کنار گذاشته شد. بعد از تبرئه شدن نیز هواداران یونایند علیه او موضع گرفتند تا راه بازگشتش سد شود. در نتیجه یونایتد او را یک فصل به ختافه قرض داد.

گرینوود در ختافه عالی کار کرده تا جایی که گفته می‌شود مورد توجه بارسلونا قرار دارد، اما رویای این بازیکن درخشش با پیراهن یونایتد است، باشگاهی که در آن رشد کرد و تصور می‌شد سال‌های درخشانی آنجا خواهد داشت. البته هنوز مشخص نیست که موضع شیاطین سرخ در مورد برگشتن او چه خواهد بود.

طبق ادعای دیاریو اسپورت، دکو (مدیر ورزسی بارسا) در روز‌های اخیر با جان مورتوف، مدیر اجرایی منچستریونایتد، دیدار کرده است. در همان جلسه، در بارسلونا، فرانک تریمبولی، نماینده آژانس نقل و انتقالاتی "CAA Base Ltd" نیز حضور داشت. یکی از نام‌هایی که احتمالا روی میز بود و در موردش بحث شد، گرین‌وود است. 

این می‌تواند اولین اقدام رسمی بارسلونا برای جذب ستاره انگلیسی باشد که در لالیگا کاملا خودش را وفق داده و می‌تواند گزینه‌ای ارزان قیمت برای بارسا باشد. او سخت مورد توجه دکو قرار دارد و یک نیروی تقویتی مهم برای سرمربی فصل بعد بارسا نیز خواهد بود.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین