کد خبر: ۸۹۷۹۷۹
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۲

روایت سردار قاآنی از اوج ترس صهیونیست‌ها

«رژیم صهیونیستی یک ترس همیشگی از عملیات جوانان فلسطینی در ماه رمضان در کرانه باختری داشته است و بدیهی است که این ترس امسال به اوج رسیده است.»
روایت سردار قاآنی از اوج ترس صهیونیست‌ها
آفتاب‌‌نیوز :

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در سازمان صداوسیما با اشاره به اینکه ترس اسرائیلی‌ها به اوج خود رسیده است گفت: اسرائیل یک ترس همیشگی از عملیات جوانان فلسطینی در ماه رمضان در کرانه باختری داشته است.
سردار قاآنی: ترس صهیونیست‌ها به اوج خود رسیده است

سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز سه‌شنبه در اولین روز ماه مبارک رمضان با حضور در سازمان صداوسیما با رئیس و مسئولین این سازمان دیدار و از عملکرد صداوسیما در پوشش اخبار طوفان الاقصی تقدیر کرد.

سردار قاآنی در این دیدار گفت: رژیم صهیونیستی یک ترس همیشگی از عملیات جوانان فلسطینی در ماه رمضان در کرانه باختری داشته است و بدیهی است که این ترس امسال به اوج رسیده است.

وی افزود: از ویژگی‌های عملیات طوفان الاقصی این بود که همه دنیا به‌صورت واقعی امتحان شدند.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره به روحیه رزمندگان فلسطینی گفت: پیام‌های رزمندگان فلسطینی در صحنه نبرد به مذاکره‌کنندگان حماس این است که؛ "ما مقاومت می‌کنیم شما محکم مذاکره کنید".

قاآنی ادامه داد: این رزمندگان با یک ویژگی‌های خاصی این میدان را اداره می‌کنند و توانایی خود را در حدی افزایش داده‌اند که آدم لذت می‌برد.

وی با تحسین طراحی و اجرای عملیات طوفان الاقصی اظهار داشت: جنگ مقاومتی صرفاً با سلاح و ابزار نیست و بایستی ریشه‌های عمیق اعتقادی و معنوی هم در آن باشد.

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: یک‌سوم نیرو‌های شرکت‌کننده در این عملیات حافظ قرآن بودند و برخی از آن‌ها مأموریت داشتند که پس از حمله به صهیونیست‌ها مقاومت کنند تا به شهادت برسند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین