کد خبر: ۸۹۸۰۲۱
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰

مارکو: ذوب‌آهن تشنه پیروزی است، اما ما آماده‌ایم

مربی تیم استقلال خوزستان گفت: طبق شناختی که داریم ذوب‌آهن تیم خوبی است. آن‌ها در ۵ بازی اخیر بردی نداشته‌اند و تشنه این پیروزی هستند که باید بسیار مراقب باشیم.
مارکو: ذوب‌آهن تشنه پیروزی است، اما ما آماده‌ایم
آفتاب‌‌نیوز :

مارکو داکونیا در غیبت سیروس پورموسوی، سرمربی استقلال خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار با ذوب‌آهن، اظهار کرد: اینجا هستیم برای یک بازی مهم و می‌دانیم طبق شناختی که داریم ذوب‌آهن تیم خوبی است. آن‌ها در ۵ بازی اخیر بردی نداشته‌اند و تشنه این پیروزی هستند که باید بسیار مراقب باشیم.

وی افزود: می‌دانیم که بازی سختی داریم، اما پس از بازی استقلال آماده‌سازی خوبی داشتیم و بازیکنان سرشار از انگیزه هستند.

مربی استقلال خوزستان با بیان اینکه این فوتبال است و جایگاه سرمربی به عنوان نفر اول مشخص است، تصریح کرد: همیشه جلسات خوبی برگزار می‌کنیم تا بهترین تدابیر را برای هر بازی اتخاذ کنیم، ما به عنوان اعضای کادر فنی همیشه در کنار پورموسوی هستیم. او رهبر خوبی است و ما از پلن ب استفاده می‌کنیم، حسین احمدی برای این بازی محروم است و بقیه بازیکنان را در اختیار داریم. 

مارکو با رد اینکه بازیکنان خارجی جذب شده ربطی به قرارداد خواهرخواندگی میان دو باشگاه استقلال خوزستان و استقلال تهران ندارند، گفت: این موضوع صحت ندارد و دوست ندارم در این مورد صحبت کنم چون اعتقادی به آن ندارم. 

او در پایان تاکید کرد: از لحاظ روانی به خوبی برای این بازی آماده شدیم و تمرکز ما فقط به روی بازی فردا است. فردا لحظه‌ای است که باید عملکرد خوب خود را نشان دهیم، در بازی‌های‌ گذشته پیشرفت خوبی داشتیم، فردا با تمام قدرت به میدان می‌رویم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم؛ امیدوارم فردا همه از فوتبال لذت ببریم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین