کد خبر: ۸۹۸۰۹۱
تاریخ انتشار : ۲۳ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۷
یک نفر ۱۰۹ هزار و ۷۰۰ تن چای با یارانه وارد کرده است

انتقاد دلخوش از دولت رئیسی و ادعای تخلف در انتخابات مجلس

نماینده صومعه سرا اظهار داشت: برج چهار اعلام کردم یک نفر ۱۰۹ هزار و ۷۰۰ تن چای با یارانه وارد کرده است.
انتقاد دلخوش از دولت رئیسی و ادعای تخلف در انتخابات مجلس
آفتاب‌‌نیوز :

سید کاظم دلخوش اباتری طی نطق میان دستور خود در جلسه علنی دیروز مجلس گفت: از مردم صومعه سرا که مرا به نمایندگی ۲۰سال پذیرفتن سپاس گذارم و از مردم رشت نیز برای حضور پرشور و تمام قد خود در انتخابات قدردانی می‌کنم و بدانند من در هر لباسی باشم دغدغه خدمت به مردم را دارم.

وی با انتقاد از برخی تخلفات انتخاباتی اظهار کرد: با این روش برگزاری انتخابات هیچ کدام موافق نیستید، خرید و فروش کلان رای و آرایی که بدون کارت ملی و شناسنامه به صندوق انداخته شد حق مردم را ضایع کردو امیدوارم وزارت کشور و شورای نگهبان به موضوع ورود کنند، ما برای وزیر کشور کت در آوردیم وزیر شود و ایشان کت در آورد که من نماینده نشوم، از ایشان و استاندار نیز تشکر می‌کنم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از بی توجهی به موضوع کشاورزی به ویژه شالی کاران تصریح کرد:کشاورزی در کشور ما زمین گیر شده است و من به عنوان نماینده مردم بار‌ها فریاد زدم کشاورزان برنج کار در حال نابودی هستند، و به از برنجکاران که برنج را با رنج کشت می‌کنند ظلم شده است، در شرایطی که می‌توانسند تولید کنند دستگاه‌های دولتی به آن‌ها بی توجه بودند و بیش از دو برابر برنج تولیدی وارد شد، سی هزار تن تولید چای داشتیم، اما در برج چهار اعلام کردم یک نفر ۱۰۹هزار و ۷۰۰تن چای با یارانه وارد کرده است. دولت به کشاورزی توجه نکرد.

نماینده صومعه سرا تاکید کرد:نباید شعار داد، بحث مالیات بر تراکنش‌ها بحث مالیات آیدی سرمایه، مالیات بر خانه‌های خالی و ... یک طرف در تمام دنیا برای اقتصادی شک وارد نمی‌کنند.

وی در پایان خطاب به رییس جمهور گفت:آقای رئیس جمهور شما کشاورزان را نابود کردید، چرا به داد مردم نمی‌رسید و مشکلات اقتصادی‌ای که راحت قابل حل است حل نمیکنید؟

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین